Ātrā piekļuve:
Pāriet tieši uz saturu (Alt 1)Pāriet tieši uz apakšizvēlni (Alt 3)Pāriet tieši uz galveno izvēlni (Alt 2)

Mācāmies mācīt vācu valodu (DLL)®
Kontakti

Kontaktpersona Jūsu valstī:
 
Igaunija

Helen Aedla
Valodas nodaļas referente
Tel.: +372 627 6968
helen.aedla@goethe.de
 
Latvija
 
Sandra Saida-Saina
Valodas nodaļas lietvede
Tel.: +371 67 508 193
sandra.saida-saina@goethe.de
 
Lietuva
 
Nijolia Buinovskaja
Valodas nodaļas vadītāja
Tel.: +370 5 2191501
nijolia.buinovskaja@goethe.de
 
Polija
 
Andreas Kotz
Valodas nodaļas referents
Tel.: +48 12 4226902-112
andreas.kotz@goethe.de
 

Slovākija
 
PhDr. Iveta Sládeková Ondrejková
Valodas nodaļas vadītāja
Tel.: +421 2 59 204 319
iveta.sladek-ondrejkova@goethe.de
 
Slovēnija
 
Katja Bradač
Valodas nodaļas referente
Tel.: +386 1 3000312
katja.bradac@goethe.de
 
Čehija
 
Dorothee Winnen
Valodas nodaļas referente
Tel.: +420 221 962 270
Dorothee.Winnen@goethe.de
 
Ungārija
 
Ilka Seltmann
Valodas nodaļas vadītāja
Tel.: +36 1 3744081
Ilka.Seltmann@goethe.de