Töötajad

Võite kõigi meie töötajatega ka otse kontakteeruda.

Ulrich Ribbert Ulrich Ribbert
Tallinna Goethe Instituudi juhataja
üldtelefon: +372 627 6960
otsetelefon: +372 627 6966
ulrich.ribbert@goethe.de
Ulrich Ribbert Ulrich Ribbert
Tallinna Goethe Instituudi juhataja
üldtelefon: +372 627 6960
otsetelefon: +372 627 6966
ulrich.ribbert@goethe.de
Markus Köcher Markus Köcher
Kultuuriosakonna juhataja
üldtelefon: +372 627 6960
mobiiltelefon: +372 5645 4945
markus.koecher@goethe.de
. Maren Friesecke
kulturweit vabatahtlik
telefon: +372 627 6960
maren.friesecke@goethe.de
 Denis Merkulov
CCI Contact Desk
Tel.: +372 627 6963
denis.merkulov@goethe.de
Tuuli Tiivel Tuuli Tiivel
sekretariaat
IT-tugiisik, instituudi koduleht
küsimused Goethe Instituudi tõlketoetuse kohta
õppematerjalide raamatukogu
Tel.: +372 627 6960
tuuli.tiivel@goethe.de
Deutsches Kulturinstitut Tallinn

Palun võtke ühendust meie koostööpartneri Tallinna Saksa Kultuuriinstituudiga.

www.deutsch.ee
Helen Aedla Helen Aedla
Keeleosakonna juhataja
üldtelefon: +372 627 6960
mobiiltelefon: +372 5690 5955
helen.aedla@goethe.de
Kersti Alt Kersti Alt
Raamatupidaja
üldtelefon: +372 627 6960
otsetelefon: +372 627 6961
kersti.alt@goethe.de