Munkatársaink

MitarbeiterInnen des Goethe-Instituts Budapest Foto: Kerekes Zoltán © Goethe-Institut Budapest
A budapesti Goethe-Institut valamennyi munkatársával közvetlenül felveheti a kapcsolatot. Kérjük, gondolja végig, ki az, aki leginkább választ tud adni kérdéseire. Várjuk megkeresését!

Dr. EvelinDr. Evelin Hust Dr. Evelin Hust
intézetigazgató
tel.: +36 1 3744072
Evelin.Hust@goethe.de
Varga Zsófia Varga Zsófia
digitális kommunikáció, ügyintéző
tel.: +36 1 3744085
Zsofia.Varga@goethe.de
Zsótér Olga
titkárság / ügyintéző
tel.: +36 1 3744072
Olga.Zsoter@goethe.de

Bogáta Sárossi Sárossi Bogáta
kulturális szakreferens
tel.: +36 1 3744074
Bogata.Sarossi@goethe.de
Lucsánszky Ágnes
kulturális programokért felelős ügyintéző
tel.: +36 1 3744073
Agnes.Lucsanszky@goethe.de

Dr. Klein Judit Dr. Klein Judit
A könyvtár és információs osztály vezetője
tel.: +36 1 3744075
Judit.Klein@goethe.de
Erika Bacsó-Marton Bacsó-Marton Erika
könyvtári munkatárs
tel.: +36 1 3744063
Erika.Marton@goethe.de

Stefan Brunner
A nyelvi osztály vezetője
tel.: +36 1 3744081
bewerbungen-budapest@goethe.de
Bártfay Réka Bártfay Réka
szakreferens nyelvtanfolyamok / vizsgák
tel.: +36 1 3232311
Reka.Bartfay@goethe.de
Kinga Jeszenszky K.F. Jeszenszky K.F. Kinga
nyelvtanfolyamok / vizsgák
tel.: +36 1 3744082
Kinga.Jeszenszky@goethe.de
Berecz Judit
nyelvtanfolyamok / vizsgák
tel.: +36 1 3232313
Judit.Berecz@goethe.de
Szőnyi Johanna Szőnyi Johanna
projektmunkatárs
tel.: +36 1 3232313
Johanna.Szoenyi@goethe.de
Berente Bozena | Fotó: Kerekes Zoltán  © Goethe-Institut Berente Bozena
nyelvtanár
tel.: +36 1 3232312
Bozena.Berente@goethe.de
Jávor Anna | Fotó: Kerekes Zoltán  © Goethe-Institut Jávor Anna
nyelvtanár
tel.: +36 1 3232312
Anna.Javor@goethe.de

Stefan Brunner
A nyelvi osztály vezetője
tel.: +36 1 3744081
bewerbungen-budapest@goethe.de
dr. Sándor Trippó Dr. Trippó Sándor
Szakreferens
tel.: +36 1 3744083
Sandor.Trippo@goethe.de
Annamária Molnár Dr. Molnár Annamária
Szakreferens
tel.: +36 1 3744084
Annamaria.Molnar@goethe.de
Jana Hensch Jana Hensch
Oktatási szakértő / PASCH
tel.: +36 1 3744076
Jana.Hensch@goethe.de
Steinbach P. Szilvia Steinbach P. Szilvia
ügyintéző
tel.: +36 1 3744086
Szilvia.Steinbach@goethe.de
Kemény Dániel
ügyintéző
tel.: +36 1 3744087
Daniel.Kemeny@goethe.de

Andrea Balázs-Lajkó Balázs-Lajkó Andrea
gazdasági osztály vezetője
tel.: +36 1 3744064
Andrea.Lajko@goethe.de
Bán Elizabet Bán Elisabeth
ügyintéző
tel.: +36 1 3744065
Elisabeth.Ban@goethe.de
Lingl Emese Lingl Emese
ügyintéző
tel.: Tel.: +36 1 3744065
Emese.Lingl@goethe.de
Zsótér Olga
ügyintéző
tel.: +36 1 3744072
Olga.Zsoter@goethe.de

Dr. Klein Judit Dr. Klein Judit
tel.: +36 1 3744075
Judit.Klein@goethe.de