Munkatársaink

A budapesti Goethe-Institut valamennyi munkatársával közvetlenül felveheti a kapcsolatot. Kérjük, gondolja végig, ki az, aki leginkább választ tud adni kérdéseire. Várjuk megkeresését!


Michael Müller-Verweyen
igazgató
tel.: +36 1 3744072
fax: +36 1 3744080
il-budapest@goethe.de
Astrid Zieser
titkárság
tel.: +36 1 3744072
fax: +36 1 3744080
Astrid.Zieser@goethe.de

N. N.
kulturális szakreferens
Sárossi Bogáta
kulturális programok
tel.: +36 1 3744074
fax: +36 1 3744080
Bogata.Sarossi@goethe.de
Astrid Zieser
programasszisztens
tel.: +36 1 3744072
fax: +36 1 3744080
Astrid.Zieser@goethe.de
Feigl Nóra
projektmunkatárs
tel.: +36 1 3744073
fax: +36 1 3744080
Nora.Feigl@goethe.de
Horváth András
projektmunkatárs (tematikus internet-dossziék)
tel.: +36 1 3744073
fax: +36 1 3744080
Andras.Horvath@goethe.de

Dr. Klein Judit
könyvtárvezető
tel.: +36 1 3744075
fax: +36 1 3744080
Judit.Klein@goethe.de
Bacsó-Marton Erika
könyvtáros
tel.: +36 1 3744063
fax: +36 1 3744080
Erika.Marton@goethe.de
Varga Zsófia
könyvtáros
webmaster
Social media felelős
tel.: +36 1 3744085
fax: +36 1 3744080
Zsofia.Varga@goethe.de

Ilka Seltmann
A nyelvi osztály vezetője
tel.: +36 1 3744081
fax: +36 1 3744080
Ilka.Seltmann@goethe.de
Bártfay Réka
szakreferens nyelvtanfolyamok / vizsgák
tel.: +36 1 3232311
fax: +36 1 3744080
Reka.Bartfay@goethe.de
Jeszenszky K.F. Kinga
nyelvtanfolyamok / vizsgák
tel.: +36 1 3232313
fax: +36 1 3744080
Kinga.Jeszenszky@goethe.de
N. N.
nyelvtanfolyamok / vizsgák
tel.: +36 1 3232314
fax: +36 1 3744080
pruefungen-budapest@goethe.de
Berente Bozena
nyelvtanár
tel.: +36 1 3232312
fax: +36 1 3744080
Bozena.Berente@goethe.de
Jávor Anna
nyelvtanár
tel.: +36 1 3232312
fax: +36 1 3744080
Anna.Javor@goethe.de

Ilka Seltmann
A nyelvi osztály vezetője
tel.: +36 1 3744081
fax: +36 1 3744080
Ilka.Seltmann@goethe.de
Dr. Morvai Edit
Szakreferens
tel.: +36 1 3744083
Edit.Morvai@goethe.de
Bokor Fruzsina
Szakreferens
tel.: +36 1 3744084
Fruzsina.Bokor@goethe.de
Rénes Krisztina
ügyintéző
tel.: +36 1 3744087
fax: +36 1 3744080
Krisztina.Renes@goethe.de
Eva Pritscher
oktatási szakértő
Iskolák: a jövő partnerei
tel.: +36 1 3744076
fax: +36 1 3744080
Eva.Pritscher@goethe.de
Mergl Lilla
projektmunkatárs Bildungskooperation Deutsch / PASCH
tel.: +36 1 3744087
fax: +36 1 3744080
Lilla.Mergl@goethe.de
Raus Anett
Projektmunkatárs
tel.: +36 1 3744086
fax: +36 1 3744080
Anett.Raus@goethe.de
Salakta Tünde
magyarországi projektkoordinátor Vitázik a világ ifjúsága
tel.: +36 30 9122146
Tunde.Salakta@goethe.de

Balázs-Lajkó Andrea
gazdasági osztály vezetője
tel.: +36 1 3744064
fax: +36 1 3744080
Andrea.Lajko@goethe.de
Bán Elisabeth
ügyintéző
tel.: +36 1 3744065
fax: +36 1 3744080
Elisabeth.Ban@goethe.de
Gémes Zoltán
házmester
tel.: +36 1 3744066
fax: +36 1 3744080
Zoltan.Gemes@goethe.de
Vakhtang Kashmadze
IT-kapcsolattartó / technikus
tel.: +36 1 3744067
fax: +36 1 3744080
Vakhtang.Kashmadze@goethe.de