Munkatársaink

A budapesti Goethe-Institut valamennyi munkatársával közvetlenül felveheti a kapcsolatot. Kérjük, gondolja végig, ki az, aki leginkább választ tud adni kérdéseire. Várjuk megkeresését!


Michael Müller-Verweyen
igazgató
tel.: +36 1 3744072
fax: +36 1 3744080
il@budapest.goethe.org
Astrid Zieser
titkárság
tel.: +36 1 3744072
fax: +36 1 3744080
Astrid.Zieser@goethe.de

Dr. Nagy Márta
kulturális szakreferens
tel.: +36 1 3744070, 3744075
fax: +36 1 3744080
Marta.Nagy@goethe.de
Sárossi Bogáta
kulturális programok
tel.: +36 1 3744074
fax: +36 1 3744080
Bogata.Sarossi@goethe.de
Astrid Zieser
programasszisztens
tel.: +36 1 3744072
fax: +36 1 3744080
Astrid.Zieser@goethe.de
Feigl Nóra
projektmunkatárs
tel.: +36 1 3744073
fax: +36 1 3744080
Nora.Feigl@goethe.de
Horváth András
projektmunkatárs (tematikus internet-dossziék)
tel.: +36 1 3744073
fax: +36 1 3744080
Andras.Horvath@goethe.de

Ursula Kanyó
könyvtárvezető
tel.: +36 1 3744061
fax: +36 1 3744080
Ursula.Kanyo@goethe.de
Bacsó-Marton Erika
könyvtáros
tel.: +36 1 3744063
fax: +36 1 3744080
Erika.Marton@goethe.de
Berecz Judit
könyvtáros
webmaster
Sozial media felelős
tel.: +36 1 3744085
fax: +36 1 3744080
Judit.Berecz@goethe.de

Ilka Seltmann
A nyelvi osztály vezetője
tel.: +36 1 3744081
fax: +36 1 3744080
Ilka.Seltmann@goethe.de
Bártfay Réka
szakreferens nyelvtanfolyamok / vizsgák
tel.: +36 1 3232311
fax: +36 1 3232319
Reka.Bartfay@goethe.de
Jeszenszky K.F. Kinga
nyelvtanfolyamok / vizsgák
tel.: +36 1 3232313
fax: +36 1 3232319
Kinga.Jeszenszky@goethe.de
Németh Eszter
nyelvtanfolyamok / vizsgák
tel.: +36 1 3232314
fax: +36 1 3232319
Eszter.Nemeth@goethe.de
Berente Bozena
nyelvtanár
tel.: +36 1 3232312
fax: +36 1 3232319
Bozena.Berente@goethe.de

Ilka Seltmann
A nyelvi osztály vezetője
tel.: +36 1 3744081
fax: +36 1 3744080
Ilka.Seltmann@goethe.de
Dr. Morvai Edit
Szakreferens
tel.: +36 1 3744083
Edit.Morvai@goethe.de
Molnár Annamária
Szakreferens
tel.: +36 1 3744084
Annamaria.Molnar@goethe.de
Kiss Ágnes
ügyintéző
tel.: +36 1 3744087
fax: +36 1 3744080
Agnes.Kiss@goethe.de
Rénes Krisztina
ügyintéző
tel.: +36 1 3744087
fax: +36 1 3744080
Krisztina.Renes@goethe.de
Németh Eszter
ügyintéző
tel.: +36 1 3232314
fax: +36 1 3744080
Eszter.Nemeth@goethe.de
Eva Pritscher
oktatási szakértő
Iskolák: a jövő partnerei
tel.: +36 1 3744076
fax: +36 1 3744080
Eva.Pritscher@goethe.de
Ledó Anna
projektmunkatárs Bildungskooperation Deutsch / PASCH
tel.: +36 1 3744086
fax: +36 1 3744080
Anna.Ledo@goethe.de
Salakta Tünde
magyarországi projektkoordinátor Vitázik a világ ifjúsága
tel.: +36 30 9122146
Tunde.Salakta@goethe.de

Balázs-Lajkó Andrea
gazdasági osztály vezetője
tel.: +36 1 3744064
fax: +36 1 3744080
Andrea.Lajko@goethe.de
Bán Elisabeth
ügyintéző
tel.: +36 1 3744065
fax: +36 1 3744080
Elisabeth.Ban@goethe.de
Dömötör Gergely
technikus / IT-kapcsolattartó
tel.: +36 1 3744066
fax: +36 1 3744080
Gergely.Domotor@goethe.de
Gémes Zoltán
házmester
tel.: +36 1 3744066
fax: +36 1 3744080
Zoltan.Gemes@goethe.de

Dr. Nagy Márta
tel.: +36 1 3744070, 3744075
fax: +36 1 3744080
Marta.Nagy@goethe.de

Top