Pracownicy

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami Goethe-Institut. Z przyjemnością pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dr. Claus Heimes
Dyrektor Instytutu
Tel.: +48 12 202 19 32
claus.heimes@goethe.de
Andreas Kotz
Zastępca Dyrektora, kierownik Działu Językowego
Tel.: +48 12 202 19 33
andreas.kotz@goethe.de
Dorota Krakowska
Referentka Działu Programowego
Tel.: +48 12 202 19 39
dorota.krakowska@goethe.de
Agnieszka Marecka
Referentka Działu Programowego
Tel.: +48 12 202 19 38
agnieszka.marecka@goethe.de
Elżbieta Jeleń
Kierowniczka Działu Informacja & Biblioteka
Tel.: +48 12 202 19 41
elzbieta.jelen@goethe.de
Jolanta Krzemień
Informacja i Biblioteka
Tel.: +48 12 202 19 42
jolanta.krzemien@goethe.de
Andreas Kotz
Zastępca Dyrektora, kierownik Działu Językowego
Tel.: +48 12 202 19 33
andreas.kotz@goethe.de
Renata Krajewska-Markiewicz
Koordynator Działu Językowego
Tel.: +48 504 041 195 | +48 12 202 19 35
renata.krajewska-markiewicz@goethe.de
Edyta Łasak
Referentka ds. kursów językowych
Tel.: +48 798 952 370 | +48 12 202 19 37
kursy-krakow@goethe.de
Anna Kowalik
Egzaminy i kursy
Tel.: +48 504 040 744 | +48 12 202 19 34
egzaminy-krakow@goethe.de
Roman Bator
Dawid Borgosz
Luiza Chrapek
Małgorzata Cichoń
Beata Cyganik
Elżbieta Hejnowicz
Anna Jeleń
Agnieszka Juśko
Hanna Łuczyńska
Patrycja Musioł
Anna Prochowska-Sularz
Katarzyna Sowa
Marta Zachariasz
Dorota Zawadzka
Andreas Kotz
Zastępca Dyrektora, kierownik Działu Językowego
Tel.: +48 12 202 19 33
andreas.kotz@goethe.de
Wojciech Dzido
Referent ds. współpracy pedagogicznej
Tel.: +48 12 202 19 36
wojciech.dzido@goethe.de
Anna Kowalik
Referentka ds. współpracy pedagogicznej
Tel.: +48 12 20219 34
anna.kowalik@goethe.de
Beata Kołecka-Stefaniak
Kierownik Działu Kadr, Księgowości i Administracji
Tel.: +48 12 202 19 43
beata.kolecka-stefaniak@goethe.de
Katarzyna Cholawa
Referentka Działu Administracyjnego
Tel.: +48 12 202 19 44
katarzyna.cholawa@goethe.de
Tomasz Fuerst
Recepcjonista, technik urządzeń audiowizualnych, opiekun strony internetowej
Tel.: +48 12 202 19 45
tomasz.fuerst@goethe.de
Jacek Kot
Kierowca, technik urządzeń audiowizualnych, administrator sieci informatycznej
Tel.: +48 12 202 19 46
jacek.kot@goethe.de
Aneta Kwiecińska
Sprzątająca
Tel.: +48 12 202 19 48
aneta.kwiecinska@goethe.de
Anna Marchewka
Sprzątająca
Tel.: +48 12 202 19 48
anna.marchewka@goethe.de
Jarosław Pierzchała
Konserwator wyposażenia, technik urządzeń audiowizualnych
Tel.: +48 12 202 19 47
jaroslaw.pierzchala@goethe.de