Pracownicy

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami Goethe-Institut. Z przyjemnością pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Daniel Göpfert
Dyrektor Instytutu
Tel.: +48 12 4226902-107
Fax: +48 12 4228276
daniel.goepfert@goethe.de
Roland Schmidt
Zastępca Dyrektora, kierownik działu językowego
Tel.: +48 12 4226902-109
roland.schmidt@goethe.de
Dorota Krakowska
Referentka Działu Programowego
Tel.: +48 12 4226902-108
dorota.krakowska@goethe.de
Agnieszka Marecka
Referentka Działu Programowego
Tel.: +48 12 4226902-107
agnieszka.marecka@goethe.de
Elżbieta Jeleń
Kierownik Biblioteki
Tel.: +48 12 4225829-114
Fax: +48 12 4228276
elzbieta.jelen@goethe.de
Jolanta Krzemień
Pracownik biblioteki
Tel.: +48 12 4226902-113
jolanta.krzemien@goethe.de
W okresie zapisów na kursy Biuro Kursów jest otwarte wyłącznie w godzinach zapisów.

Roland Schmidt
Zastępca Dyrektora, kierownik działu językowego
Tel.: +48 12 4226902-109
roland.schmidt@goethe.de
Renata Krajewska-Markiewicz
Koordynator działu językowego
Tel.: +48 12 4226902-120
renata.markiewicz@goethe.de
Edyta Łasak
Referentka ds. kursów językowych
Tel.: +48 12 4226902-111
kursy-krakow@goethe.de
Roman Bator
Dawid Borgosz
Małgorzata Cichoń
Beata Cyganik
Elżbieta Hejnowicz
Anna Jeleń
Alexander Lay
Katarzyna Łopuszyńska
Hanna Łuczyńska
Peter Seraphim
Katarzyna Sowa
Marta Zachariasz
Dorota Zawadzka
Roland Schmidt
Zastępca Dyrektora, kierownik działu językowego
Tel.: +48 12 4226902-109
roland.schmidt@goethe.de
Andreas Kotz
Koordynator Działu Językowego
Tel.: +48 12 4226902-112
Fax: +48 12 42282-76
andreas.kotz@goethe.de
Wojciech Dzido
Referent ds. współpracy pedagogicznej
Tel.: +48 12 4226902-110
wojciech.dzido@goethe.de
Grażyna Kimner
Kierowniczka administracji
Tel.: +48 12 4226902-105
grazyna.kimner@goethe.de
Katarzyna Cholawa
Referentka działu administracyjnego
Tel.: +48 12 4226902-121
katarzyna.cholawa@goethe.de
Tomasz Fuerst
Recepcjonista, technik urządzeń audiowizualnych, opiekun strony internetowej
Tel.: +48 12 4226902-101
tomasz.fuerst@goethe.de
Jacek Kot
Kierowca, technik urządzeń audiowizualnych
Tel.: +48 12 4226902-101
jacek.kot@goethe.de
Aneta Kwiecińska
Sprzątająca
Tel.: +48 12 4226902-115
Anna Marchewka
Sprzątająca
Tel.: +48 12 4226902-115
anna.marchewka@goethe.de
Alexander Miąso
Technik urządzeń audiowizualnych
Tel.: +48 12 4226902-119
alexander.miaso@goethe.de
Jarosław Pierzchała
Konserwator wyposażenia, technik urządzeń audiowizualnych
Tel.: +48 12 4226902-119
jaroslaw.pierzchala@goethe.de