Pracownicy

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami Goethe-Institut. Z przyjemnością pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Charlotte Hermelink
Dyrektor Instytutu
Tel.: +48 12 202 19 32
charlotte.hermelink@goethe.de
Roland Schmidt
Zastępca Dyrektora, kierownik działu językowego
Tel.: +48 12 202 19 33
roland.schmidt@goethe.de
Dorota Krakowska
Referentka Działu Programowego
Tel.: +48 12 202 19 39
dorota.krakowska@goethe.de
Agnieszka Marecka
Referentka Działu Programowego
Tel.: +48 12 202 19 38
agnieszka.marecka@goethe.de
Elżbieta Jeleń
Kierownik Biblioteki
Tel.: +48 12 202 19 41
elzbieta.jelen@goethe.de
Jolanta Krzemień
Pracownik biblioteki
Tel.: +48 12 202 19 42
jolanta.krzemien@goethe.de
W okresie zapisów na kursy Biuro Kursów jest otwarte wyłącznie w godzinach zapisów.
Roland Schmidt
Zastępca Dyrektora, kierownik działu językowego
Tel.: +48 12 202 19 33
roland.schmidt@goethe.de
Renata Krajewska-Markiewicz
Koordynator działu językowego
Tel.: +48 504 041 195
renata.krajewska-markiewicz@goethe.de
Edyta Łasak
Referentka ds. kursów językowych
Tel.: +48 798 952 370
kursy-krakow@goethe.de
Roman Bator
Dawid Borgosz
Luiza Chrapek
Małgorzata Cichoń
Beata Cyganik
Piotr Górka
Elżbieta Hejnowicz
Anna Jeleń
Katarzyna Łopuszyńska
Hanna Łuczyńska
Katarzyna Sowa
Marta Zachariasz
Dorota Zawadzka
Roland Schmidt
Zastępca Dyrektora, kierownik działu językowego
Tel.: +48 12 202 19 33
roland.schmidt@goethe.de
Andreas Kotz
Koordynator działu językowego
Tel.: +48 12 202 19 34
andreas.kotz@goethe.de
Wojciech Dzido
Referent ds. współpracy pedagogicznej
Tel.: +48 12 202 19 36
wojciech.dzido@goethe.de
Beata Kołecka-Stefaniak
Kierowniczka administracji
Tel.: +48 12 202 19 43
beata.kolecka-stefaniak@goethe.de
Katarzyna Cholawa
Referentka działu administracyjnego
Tel.: +48 12 202 19 44
katarzyna.cholawa@goethe.de
Tomasz Fuerst
Recepcjonista, technik urządzeń audiowizualnych, opiekun strony internetowej
Tel.: +48 12 202 19 45
tomasz.fuerst@goethe.de
Jacek Kot
Kierowca, technik urządzeń audiowizualnych
Tel.: +48 12 202 19 46
jacek.kot@goethe.de
Aneta Kwiecińska
Sprzątająca
Tel.: +48 12 202 19 48
aneta.kwiecinska@goethe.de
Anna Marchewka
Sprzątająca
Tel.: +48 12 202 19 48
anna.marchewka@goethe.de
Jarosław Pierzchała
Konserwator wyposażenia, technik urządzeń audiowizualnych
Tel.: +48 12 202 19 47
jaroslaw.pierzchala@goethe.de