Pracownicy

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z pracownikami Goethe-Institut. Z przyjemnością pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Daniel Göpfert
Dyrektor Instytutu
Tel.: +48 12 4226902-107
Fax: +48 12 4228276
daniel.goepfert@krakau.goethe.org
Roland Schmidt
Zastępca Dyrektora, kierownik działu językowego
Tel.: +48 12 4226902-109
roland.schmidt@krakau.goethe.org
Dorota Krakowska
Referentka Działu Programowego
Tel.: +48 12 4226902-108
dorota.krakowska@krakau.goethe.org
Agnieszka Marecka
Referentka Działu Programowego
Tel.: +48 12 4226902-107
agnieszka.marecka@krakau.goethe.org
Elżbieta Jeleń
Kierownik Biblioteki
Tel.: +48 12 4225829-114
Fax: +48 12 4228276
jelen@krakau.goethe.org
Jolanta Krzemień
Pracownik biblioteki
Tel.: +48 12 4226902-113
jolanta.krzemien@krakau.goethe.org
W okresie zapisów na kursy Biuro Kursów jest otwarte wyłącznie w godzinach zapisów.

Roland Schmidt
Zastępca Dyrektora, kierownik działu językowego
Tel.: +48 12 4226902-109
roland.schmidt@krakau.goethe.org
Renata Krajewska-Markiewicz
Koordynator działu językowego
Tel.: +48 12 4226902-120
renata.markiewicz@krakau.goethe.org
Edyta Łasak
Referentka ds. kursów językowych
Tel.: +48 12 4226902-111
kursy@krakau.goethe.org
Roman Bator
Małgorzata Cichoń
Beata Cyganik
Elżbieta Hejnowicz
Anna Jeleń
Andreas Kotz
Alexander Lay
Katarzyna Łopuszyńska
Hanna Łuczyńska
Renata Markiewicz
Peter Seraphim
Katarzyna Sowa
Marta Zachariasz
Dorota Zawadzka
Roland Schmidt
Zastępca Dyrektora, kierownik działu językowego
Tel.: +48 12 4226902-109
roland.schmidt@krakau.goethe.org
Andreas Kotz
Koordynator Działu Językowego
Tel.: +48 12 4226902-112
Fax: +48 12 42282-76
andreas.kotz@krakau.goethe.org
Wojciech Dzido
Referent ds. współpracy pedagogicznej
Tel.: +48 12 4226902-110
wojciech.dzido@krakau.goethe.org
Grażyna Kimner
Kierowniczka administracji
Tel.: +48 12 4226902-105
Grazyna.Kimner@krakau.goethe.org
Katarzyna Cholawa
Referentka działu administracyjnego
Tel.: +48 12 4226902-121
katarzyna.cholawa@krakau.goethe.org
Tomasz Fuerst
Recepcjonista, technik urządzeń audiowizualnych, opiekun strony internetowej
Tel.: +48 12 4226902-101
Tomasz.Fuerst@krakau.goethe.org
Jacek Kot
Kierowca, technik urządzeń audiowizualnych
Tel.: +48 12 4226902-101
Jacek.Kot@krakau.goethe.org
Aneta Kwiecińska
Sprzątająca
Tel.: +48 12 4226902-115
Anna Marchewka
Sprzątająca
Tel.: +48 12 4226902-115
Anna.Marchewka@krakau.goethe.org
Alexander Miąso
Technik urządzeń audiowizualnych
Tel.: +48 12 4226902-119
Alexander.Miaso@goethe.de
Jarosław Pierzchała
Konserwator wyposażenia, technik urządzeń audiowizualnych
Tel.: +48 12 4226902-119
Jaroslaw.Pierzchala@krakau.goethe.org