Pracownicy

Warto skorzystać z możliwości bezpośredniego kontaktu z pracownikami naszego Instytutu. W naszym zespole z pewnością zawsze znajdzie się ktoś, kto odpowie na Państwa pytania. Chętnie służymy pomocą.

Dr. Christoph Bartmann
Dyrektor Instytutu
Tel.: + 48 22 5059002
Christoph.Bartmann@goethe.de
Ulrike Würz
Zastępca Dyrektora Instytutu
Dyrektor Działu Językowego
Tel.: +48 22 50590-00
Ulrike.Wuerz@goethe.de
Renata Prokurat
Koordynatorka projektów kulturowych
film, media, taniec, konferencje/seminaria
Tel.: +48 22 505 90 50
Renata.Prokurat@goethe.de
Dorota Swinarska
Koordynatorka projektów kulturalnych
sztuki plastyczne, teatr, literatura, muzyka
Tel.: +48 22 50590-51
Dorota.Swinarska@goethe.de
Katarzyna Białousz
Koordynatorka redakcji internetowej
Projekty online, magazyn www.goethe.de/polska/magazyn
Tel.: 0048 22 505 90 34
Katarzyna.Bialousz@goethe.de
Markus Kedziora
Kierownik Działu Informacja & Biblioteka
Tel.: +48 22 50590-30
Markus.Kedziora@goethe.de
Jagoda Perska
Tel.: +48 22 50590-33
Jagoda.Perska@goethe.de
Hanna Krogulska
Administratorka strony internetowej www.goethe.de/warszawa
Tel.: +48 22 50590-55
Hanna.Krogulska@goethe.de
Agnieszka Tomasik
Recepcja/Biblioteka
Tel.: +48 22 50590-31
Agnieszka.Tomasik@goethe.de
Pytania na temat kursów i egzaminów w Goethe-Institut w Warszawie prosimy kierować pod adresem:
kurs@warschau.goethe.org 
egzamin@warschau.goethe.org
Tel: + 48 22 50590-42

Pytania dotyczące kursów w Niemczech prosimy kierować pod adresem:
infoniemcy@warschau.goethe.org 
Tel: + 48 22 50590-44
Tomasz Gajownik
Dyrektor Kursów i Egzaminów, centra egzaminacyjne w Polsce
Tel.: +48 22 50590-41
Tomasz.Gajownik@goethe.de
Agnieszka Skotarek
Kursy i Egzaminy zastępca Dyrektora Kursów i Egzaminów
Tel.: +48 22 50590-42
Agnieszka.Skotarek@goethe.de
Monika Bartyska
Kursy i Egzaminy
Tel.: +48 22 50590-42
Monika.Bartyska@goethe.de
Magdalena Czyżo
Kursy i Egzaminy
Tel.: +48 22 50590-42
Magdalena.Czyzo@goethe.de
Jolanta Żelazko
Kursy w Niemczech
Tel.: +48 22 50590-44
Jolanta.Zelazko@goethe.de
Urszula Altenberger
Urszula.Altenberger@goethe.de
Monika Bartyska
Monika.Bartyska@goethe.de
Agnieszka Brzozowska
Agnieszka.Brzozowska@goethe.de
Anna Burs
Anna.Burs@goethe.de
Danuta Ciemiecka
Danuta.Ciemiecka@goethe.de
Magdalena Czyżo
Magdalena.Czyzo@goethe.de
Agnieszka Dembinska
Agnieszka.Bednarska@goethe.de
Irena Dębek
Irena.Debek@goethe.de
Barbara Domińska
Barbara.Dominska@goethe.de
Nina Drabich
Nina.Drabich@goethe.de
Małgorzata Izbicka
Malgorzata.Izbicka@goethe.de
Katarzyna Jasińska
Katarzyna.Jasinska@goethe.de
Izabella Kaczor
Izabella.Kaczor@goethe.de
Lidia Karwat
Lidia.Karwat@goethe.de
Marzena Kinal-Rawska
Marzena.Kinal-Rawska@goethe.de
Jolanta Kokoszewska
Jolanta.Kokoszewska@goethe.de
Małgorzata Konopacka
Malgorzata.Konopacka@goethe.de
dr Anna Mielniczuk
Anna.Mileniczuk@goethe.de
Marcel Kuoni
Marcel.Kuoni@goethe.de
Barbara Miszczak
Barbara.Miszczak@goethe.de
Dominika Parot
Dominika.Parot@goethe.de
Renata Rudnicka
Renata.Rudnicka@goethe.de
dr hab. Boris Schwencke
Boris.Schwencke@goethe.de
dr Birgit Sekulski
Birgit.Sekulski@goethe.de
dr Robert Skoczek
Robert.Skoczek@goethe.de
Agnieszka Skotarek
Agnieszka.Skotarek@goethe.de
Piotr Szyposzyński
Piotr.Szyposzynski@goethe.de
Maria Tawrel
Maria.Tawrel@goethe.de
Anna Turzyniecka
Anna.Turzyniecka@goethe.de
Agata Zdunek
Agata.Zdunek@goethe.de
Ulrike Würz
Zastępca Dyrektora Instytutu
Dyrektor Działu Językowego
Tel.: +48 22 50590-00
Ulrike.Wuerz@goethe.de
Ewa Dorota Ostaszewska
Koordynator projektów ds. szkolnictwa wyższego
Tel.: +48 22 50590-25
Ewa-Dorota.Ostaszewska@goethe.de
Piotr Garczyński
Koordynator projektów multimedialnych
Tel.: +48 22 505 90 21
Piotr.Garczynski@goethe.de
Patrycja Tajer
Koordynatorka projektów edukacyjnych i szkoleniowych
Tel.: + 48 22 50590-22
Patrycja.Tajer@goethe.de
Justyna Ciecharowska
Koordynatorka projektu „Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę”
Tel.: +48 22 50590-29
Justyna.Ciecharowska@goethe.de
Iwona Kuczkowska
Koordynator projektów edukacyjnych i językowych EUNIC
Tel.: +48 22 505 90 24
Iwona.Kuczkowska@goethe.de
Christoph Mohr
Konsultant ds. Nauczania Języka Niemieckiego
Tel.: + 48 22 50590-27
Christoph.Mohr@goethe.de
Dr. Birgit Sekulski
Jugend debattiert international – Koordynatorka
"Jugend debattiert"
Birgit.Sekulski@goethe.de
Piotr Szyposzyński
Koordynator projektu „Szkoły: Partnerzy przyszłości“
„Schulen: Partner der Zukunft“
Tel.: + 48 22 5059010
pasch@warschau.goethe.org
Andrzej Pomianowski
Projekt „Niemiecki ma klasę”
Tel.: +48 22 505 90 80
Andrzej.Pomianowski@goethe.de
Monika Łagowska
Zespół projektu „Niemiecki ma klasę“
Monika.Lagowska@goethe.de
Katarzyna Białousz
Koordynatorka redakcji internetowej
Projekty online, magazyn www.goethe.de/polska/magazyn
Tel.: 0048 22 505 90 34
Katarzyna.Bialousz@goethe.de
Paweł Wasilewski
Młodszy redaktor magazynu www.goethe.de/polska/magazyn
Współpraca z polsko-niemieckimi towarzystwami kulturalnymi
Tel.: +48 22 5059002
Pawel.Wasilewski@goethe.de
Hanna Krogulska
Administratorka strony internetowej www.goethe.de/warszawa
Tel.: +48 22 50590-55
Hanna.Krogulska@goethe.de
Piotr Garczyński
Koordynator projektów multimedialnych
Tel.: +48 22 505 90 21
Piotr.Garczynski@goethe.de
Hubert Sekunda
Administrator sieci i sprzętu informatycznego
Tel.: +48 22 50590-14
Hubert.Sekunda@goethe.de
Anne-Kathrin Kopp
Dyrektor Finansowo-Administracyjny
Tel.: +48 22 5059011
anne-kathrin.kopp@goethe.de
Barbara Pilch
Księgowa
Tel.: +48 22 5059012
Barbara.Pilch@goethe.de
Izabela Gogolin
Księgowa
Tel.: +48 22 50590-12
Izabela.Gogolin@goethe.de
Anna Górska
Recepcja
Sekretariat Dyrekcji Instytutu
Tel.: +48 22 50590-00
Anna.Gorska@goethe.de
Ewa Kurkowska
Recepcja
Tel.: +48 22 50590-00
Ewa.Kurkowska@goethe.de
Agnieszka Milewska
Recepcja
Tel.: +48 22 50590-00
Agnieszka.Milewska@goethe.de
Małgorzata Motylewska
Recepcja
Tel.: +48 22 5059000
Malgorzata.Motylewska@goethe.de
Agnieszka Tomasik
Recepcja/Biblioteka
Tel.: +48 22 50590-31
Agnieszka.Tomasik@goethe.de
Justyna Żarkowska
Recepcja
Tel.: +48 22 5059000
Justyna.Zarkowska@goethe.de
Rafał Adamowicz
Pracownik techniczny
Tel.: +48 22 5059013
Rafal.Adamowicz@goethe.de