Pracownicy

Warto skorzystać z możliwości bezpośredniego kontaktu z pracownikami naszego Instytutu. W naszym zespole z pewnością zawsze znajdzie się ktoś, kto odpowie na Państwa pytania. Chętnie służymy pomocą.

Dr. Christoph Bartmann
Dyrektor Instytutu
Tel.: + 48 22 5059002
Christoph.Bartmann@goethe.de
Ulrike Würz
Zastępca Dyrektora Instytutu
Dyrektor Działu Językowego
Tel.: +48 22 50590-00
Ulrike.Wuerz@warschau.goethe.org
Renata Prokurat
Koordynatorka projektów kulturowych
film, media, taniec, konferencje/seminaria
Tel.: +48 22 505 90 50
Prokurat@warschau.goethe.org
Dorota Swinarska
Koordynatorka projektów kulturalnych
sztuki plastyczne, teatr, literatura, muzyka
Tel.: +48 22 50590-51
Dorota.Swinarska@warschau.goethe.org
Katarzyna Białousz
Koordynatorka redakcji internetowej
Projekty online, magazyn www.goethe.de/polska/magazyn
Tel.: 0048 22 505 90 34
katarzyna.bialousz@warschau.goethe.org
Markus Kedziora
Kierownik Działu Informacja & Biblioteka
Tel.: +48 22 50590-30
Markus.Kedziora@goethe.de
Jagoda Perska
Tel.: +48 22 50590-33
Jagoda.Perska@warschau.goethe.org
Hanna Krogulska
Administratorka strony internetowej www.goethe.de/warszawa
Tel.: +48 22 50590-55
Hanna.Krogulska@warschau.goethe.org
Agnieszka Tomasik
Recepcja/Biblioteka
Tel.: +48 22 50590-31
Agnieszka.Tomasik@warschau.goethe.org
Pytania na temat kursów i egzaminów w Goethe-Institut w Warszawie prosimy kierować pod adresem:
kurs@warschau.goethe.org 
egzamin@warschau.goethe.org
Tel: + 48 22 50590-42

Pytania dotyczące kursów w Niemczech prosimy kierować pod adresem:
infoniemcy@warschau.goethe.org 
Tel: + 48 22 50590-44

Tomasz Gajownik
Dyrektor Kursów i Egzaminów, centra egzaminacyjne w Polsce
Tel.: +48 22 50590-41
Tomasz.Gajownik@warschau.goethe.org
Agnieszka Skotarek
Kursy i Egzaminy zastępca Dyrektora Kursów i Egzaminów
Tel.: +48 22 50590-42
Agnieszka.Skotarek@warschau.goethe.org
Monika Bartyska
Kursy i Egzaminy
Tel.: +48 22 50590-42
Monika.Bartyska@warschau.goethe.org
Anna Całka
Kursy i Egzaminy
Tel.: +48 22 50590-42
Anna.Calka@warschau.goethe.org
Jolanta Żelazko
Kursy w Niemczech
Tel.: +48 22 50590-44
Jolanta.Zelazko@warschau.goethe.org
Iwona Adamowicz
Iwona.Adamowicz@warschau.goethe.org
Urszula Altenberger
Urszula.Altenberger@warschau.goethe.org
Monika Bartyska
Monika.Bartyska@warschau.goethe.org
Agnieszka Brzozowska
Agnieszka.Brzozowska@warschau.goethe.org
Anna Burs
Anna.Burs@warschau.goethe.org
Danuta Ciemiecka
Danuta.Ciemiecka@warschau.goethe.org
Magdalena Czyżo
Magdalena.Czyzo@warschau.goethe.org
Agnieszka Dembinska
Agnieszka.Bednarska@warschau.goethe.org
Barbara Domińska
Barbara.Dominska@warschau.goethe.org
Nina Drabich
Nina.Drabich@warschau.goethe.org
Małgorzata Izbicka
Malgorzata.Izbicka@warschau.goethe.org
Katarzyna Jasińska
Katarzyna.Jasinska@warschau.goethe.org
Izabella Kaczor
Izabella.Kaczor@warschau.goethe.org
Lidia Karwat
Lidia.Karwat@warschau.goethe.org
Marzena Kinal-Rawska
Marzena.Kinal-Rawska@warschau.goethe.org
Jolanta Kokoszewska
Jolanta.Kokoszewska@warschau.goethe.org
Małgorzata Konopacka
Malgorzata.Konopacka@warschau.goethe.org
dr Anna Mileniczuk
Anna.Mileniczuk@warschau.goethe.org
Marcel Kuoni
Marcel.Kuoni@warschau.goethe.org
Barbara Miszczak
Barbara.Miszczak@warschau.goethe.org
Dominika Parot
Dominika.Parot@warschau.goethe.org
Renata Rudnicka
Renata.Rudnicka@warschau.goethe.org
dr hab. Boris Schwencke
Boris.Schwencke@warschau.goethe.org
dr Birgit Sekulski
Birgit.Sekulski@warschau.goethe.org
Agnieszka Skotarek
Agnieszka.Skotarek@warschau.goethe.org
Piotr Szyposzyński
Piotr.Szyposzynski@warschau.goethe.org
Maria Tawrel
Maria.Tawrel@warschau.goethe.org
Anna Turzyniecka
Anna.Turzyniecka@warschau.goethe.org
Agata Zdunek
Agata.Zdunek@warschau.goethe.org
Ulrike Würz
Zastępca Dyrektora Instytutu
Dyrektor Działu Językowego
Tel.: +48 22 50590-00
Ulrike.Wuerz@warschau.goethe.org
Ewa Dorota Ostaszewska
Koordynator projektów ds. szkolnictwa wyższego
Tel.: +48 22 50590-25
Ewa-Dorota.Ostaszewska@warschau.goethe.org
Piotr Garczyński
Koordynator projektów multimedialnych
Administrator rubryk poświęconych uczeniu się i nauczaniu niemieckiego na stronie internetowej www.goethe.de/warschau i na portalu www.goethe.de/polska
Tel.: +48 22 505 90 21
Garczynski@warschau.goethe.org
Patrycja Tajer
Koordynatorka projektów edukacyjnych i szkoleniowych
Tel.: + 48 22 50590-22
Tajer@warschau.goethe.org
Justyna Ciecharowska
Koordynatorka projektu „Erlebnisreise mit Deutsch / Z niemieckim w drogę”
Tel.: +48 22 50590-29
Justyna.Ciecharowska@warschau.goethe.org
Iwona Kuczkowska
Koordynator projektów edukacyjnych i językowych EUNIC, PR - współpraca edukacyjna
Tel.: +48 22 505 90 24
Kuczkowska@warschau.goethe.org
Christoph Mohr
Konsultant ds. Nauczania Języka Niemieckiego
Tel.: + 48 22 50590-27
Fax: + 48 22 50590-10
Christoph.Mohr@goethe.de
Dr. Birgit Sekulski
Jugend debattiert international – Koordynatorka
"Jugend debattiert"
Birgit.Sekulski@warschau.goethe.org
Piotr Szyposzyński
Koordynator projektu „Szkoły: Partnerzy przyszłości“
„Schulen: Partner der Zukunft“
Tel.: + 48 22 5059010
pasch@warschau.goethe.org
Andrzej Pomianowski
Projekt „Niemiecki ma klasę”
Tel.: +48 22 505 90 80
Andrzej.Pomianowski@warschau.goethe.org
Monika Łagowska
Zespół projektu „Niemiecki ma klasę“
Monika.Lagowska@warschau.goethe.org
Katarzyna Białousz
Redaktorka portalu www.goethe.de/polska
Tel.: +48 22 50590-34
Katarzyna.Bialousz@warschau.goethe.org
Piotr Garczyński
Koordynator projektów multimedialnych
Administrator rubryk poświęconych uczeniu się i nauczaniu niemieckiego na stronie internetowej www.goethe.de/warschau i na portalu www.goethe.de/polska
Tel.: +48 22 505 90 21
Garczynski@warschau.goethe.org
Hanna Krogulska
Administratorka strony internetowej www.goethe.de/warszawa
Tel.: +48 22 50590-55
Hanna.Krogulska@warschau.goethe.org
Hubert Sekunda
Administrator sieci i sprzętu informatycznego
Tel.: +48 22 50590-14
Hubert.Sekunda@warschau.goethe.org
Anne-Kathrin Kopp
Dyrektor Finansowo-Administracyjny
Tel.: +48 22 50590-00
Anne-Kathrin.Kopp@warschau.goethe.org
Barbara Pilch
Księgowa
Tel.: +48 22 50590-12
Barbara.Pilch@warschau.goethe.org
Izabela Gogolin
Recepcja
Sekretariat Dyrekcji Instytutu
Tel.: +48 22 50590-00
Izabela.Gogolin@warschau.goethe.org
Ewa Kurkowska
Recepcja
Tel.: +48 22 50590-00
ewa.kurkowska@warschau.goethe.org
Małgorzata Motylewska
Recepcja
Tel.: +48 22 5059000
malgorzata.motylewska@warschau.goethe.org
Zuzanna Przekopiak
Recepcja
Tel.: +48 22 5059000
Zuzanna.Przekopiak@goethe.de
Agnieszka Tomasik
Recepcja/Biblioteka
Tel.: +48 22 50590-31
Agnieszka.Tomasik@warschau.goethe.org
Justyna Żarkowska
Recepcja
Tel.: +48 22 5059000
Justyna.Zarkowska@goethe.de
Rafał Adamowicz
Pracownik techniczny
Tel.: +48 22 5059013
rafal.adamowicz@goethe.de