עובדות ועובדים

עובדי מכון גתה

ניתן ליצור קשר ישירות עם עובדי מכון גתה. תחת הקישורים של המחלקות השונות תוכלו למצוא את איש הקשר שלכם.

ירושלים

מכון גתה ירושלים מכון גתה ישראל
Carola Dürr ד"ר קרולה דיר
מנהלת
carola.duerr@goethe.de
גבי גולדברג גבי גולדברג
מנהלת המשרד
רכזת לימודי גרמנית
טלפון: 02-6508500
gaby.goldberg@goethe.de
Ora Shapiro אורה שפירו
מחלקת התרבות

ora.shapiro@goethe.de
רחל פרץ וגנר רחל פרץ וגנר
מחלקת התרבות
rahel.perets-wagner@goethe.de
גבי גולדברג גבי גולדברג
מנהלת המשרד
רכזת לימודי גרמנית
טלפון: 02-6508500
gaby.goldberg@goethe.de
Anett Dalfan אנט דפן
אחראית על הקורסים
טלפון: 02-6508500
anett.daffan@goethe.de
Laura Nägele לאורה נגלה
מורה
Laura.Naegele@goethe.de
גרגור גריגוריאנטס גרגור גריגוריאנטס
מורה
gregor.grigoriants@goethe.de
גבי גולדברג גבי גולדברג
מנהלת המשרד
רכזת לימודי גרמנית
טלפון: 02-6508500
gaby.goldberg@goethe.de
יאיר בן יהודה יאיר בן יהודה
yair.benyehuda@goethe.de
ענת רומאל
מנהלת אדמיניסטרטיבית
anette.rummel@goethe.de

תל אביב

בית אסיה- מכון גתה בתל אביב מכון גתה ישראל
Carola Dürr ד"ר קרולה דיר
מנהלת
carola.duerr@goethe.de
אנדראס צירן אנדראס צירן
מנהל המחלקה ללימודי הגרמנית
סגן מנהל המכון
טלפון: 03-6060500
andreas.zuern@goethe.de
הדסה לוי הדסה לוי
יחסי ציבור
hadassa.levy@goethe.de
אדוינה שיליאן אדוינה שיליאן
עורכת אינטרנט
edwina.shilian@goethe.de
מארי מירום מארי מירום
מדיה חברתית
marie.meirom@goethe.de
Carola Dürr ד"ר קרולה דיר
מנהלת
carola.duerr@goethe.de
Ruth Przybyla רות פשיבילה
מחלקת התרבות
ruth.przybyla@goethe.de
יעל אלסקה גולדמן יעל אלסקה גולדמן
מחלקת התרבות
yael.goldman@goethe.de
Marietta Sander מריאטה זנדר
מנהלת הספרייה ומרכז המידע
marietta.sander@goethe.de
קרסטין מלכה- וינטר קרסטין מלכה- וינטר
ספרנית
kerstin.malka-winter@goethe.de
מיקה אדלר מיקה אדלר
ספרן
קבלה
mika.adler@goethe.de
אנדראס צירן אנדראס צירן
מנהל המחלקה ללימודי הגרמנית
סגן מנהל המכון
טלפון: 03-6060500
andreas.zuern@goethe.de
מארי מירום מארי מירום
אחראית על הקורסים ועל לימוד וקשרי חינוך PASCH
טלפון: 03-6060500
courses-telaviv@goethe.de
דר' אורלי זלינגר ד''ר אורלי זלינגר
אחראית על הקורסים ועל הבחינות
טלפון: 03-6060500
courses-israel@goethe.de
Anita Malka אניטה מלכה
אחראית על הקורסים
Anita.malka@goethe.de
אנדראס צירן אנדראס צירן
מנהל המחלקה ללימודי הגרמנית
סגן מנהל המכון
טלפון: 03-6060500
andreas.zuern@goethe.de
מארי מירום מארי מירום
אחראית על הקורסים ועל לימוד וקשרי חינוך PASCH
טלפון: 03-6060500
courses-telaviv@goethe.de
ענת רומאל
מנהלת אדמיניסטרטיבית
anette.rummel@goethe.de
Helena Mosche הלנה משה
הנהלת חשבונות
helena.mosche@goethe.de
מיקה אדלר מיקה אדלר
ספרן
קבלה
mika.adler@goethe.de
יוסי כהן יוסי כהן
טכנאי
jossi.cohen@goethe.de
עודד בילסקי עודד בילסקי
נהג
oded.bileski@goethe.de
Roi Klein רועי קליין
קבלה
roi.klein@goethe.de