کارمەندەکان

Goethe-Institut Irak Team © Goethe-Institut Irak

ئێوە دەتوانن ڕاستەوخۆ پەیوەندی بە کارمەندەکانی پەیمانگەی گوێتە لە عێراق/کوردستان-نووسینگەی هەولێر بکەن. بە دڵنیایی لە بەشەکانی ئێمە کەسێک دەدۆزنەوە، کە بتوانێت پرسیارەکانتان وەڵام بداتەوە. ئێمە بە خۆشییەوە یارمەتیتان دەدەین.

Anaϊs Boelicke ئانایس بۆێلیکه‌
به‌رێوبه‌ری په‌یمانگه‌
anais.boelicke@goethe.de
Projektassistenz "Khan Al Fan" ژیله شه‌ریف
بەرێوەبەری تۆرە کۆمەلایەتییەکان
Jila.Sharef@goethe.de
Schluwa Sama ساما شلوڤا
یاریدەدەری ڕۆژنامەوانی
Schluwa.Sama.extern@goethe.de
Anaϊs Boelicke ئانایس بۆێلیکه‌
به‌رێوبه‌ری په‌یمانگه‌
anais.boelicke@goethe.de
معتز عبدالرحمن معتز عبدالرحمن
به‌رێوه‌به‌ری پرۆژه‌ی گوان ئێدن
تەلەفون: ٠٠٩٦٤٧٥٠٠٧٤٨٥٣٨
mutaz.abdulrahman@goethe.de
شمال سبري شمال سبري
به‌رێوه‌به‌ری پرۆژه‌ی سپۆت لایت عێراق
تەلەفون: ٠٠٩٦٤٧٧٢٨٣٩٠٩٦٧
Shamal.Sabri@goethe.de
كۆنستانتين شه‌فه‌ر
به‌رێوه‌به‌ری پرۆژه‌ی خانەی هونەر
Konstantin.Schaeffer.extern@goethe.de
Projektassistenz "Khan Al Fan" ژیله شه‌ریف
یاریده‌ده‌ری پرۆژه‌ی خانەی هونەر
Jila.Sharef@goethe.de
ساڵحە ئینگلەر
یاریده ده ری یپرۆژه ی خانەی هونەر
Saliha.Engler.extern@goethe.de
رۆزا كوردۆ
یاریده ده ری پرۆژه ی سپۆتالیت عێراق و گوان ئێدن
Roza.Kurdo@goethe.de
هوزان عبدالله هوزان عبدالله
به‌ڕێوه‌به‌ری كارگێری
تەلەفون: ٠٠٩٦٤٧٥٠٩٦٣٤٢٣٧
Huzan.Abdullah@goethe.de
Naures ali نه‌ورۆز عه‌لی
ژمێریاری کۆمەکی لیەنی سێیەم
Naures.Ali.extern@goethe.de
سارا لاوه
کارمەندی بەشی دارایی
Sara.laua@goethe.de
Diyar Othman ديار عثمان
شۆفێر ، یاریدەری کارگێڕی
تەلەفون: 00964 7511399914
Diyar.Othman@goethe.de
Anna Dimitrijević ئانا ديميتريه‌فيتش
به‌رێوه‌به‌ری به‌شی زمانی ئه‌لمانی
جێگری به‌رێوبه‌ری په‌یمانگه
Anna.Dimitrijevic@goethe.de
بيباك داودي بێباك داودی
كارمه‌ندی خوله‌كان و تاقيكردنه‌وه‌كان
تەلەفون: ٠٠٩٦٤٧٥٠٢٠٦٧٥٨٧
bebak.dawdi@goethe.de
Rohjan رۆژان ئوسمان
كارمه‌ندی خوله‌كان و تاقيكردنه‌وه‌كان
تەلەفون: ٠٠٩٦٤٧٥٠٢٠٦٧٥٨٧
rohjan.othman.ali@goethe.de
Sazan Mohammed سازان محه‌مه‌د
كارمه‌ندی خوله‌كان و تاقيكردنه‌وه‌كان
تەلەفون: ٠٠٩٦٤٧٧٠٤٥٥٤٣٦٢
Sazan.Assi@goethe.de
Anna Dimitrijević ئانا ديميتريه‌فيتش
به‌رێوه‌به‌ری به‌شی زمانی ئه‌لمانی
جێگری به‌رێوبه‌ری په‌یمانگه
Anna.Dimitrijevic@goethe.de
Ari Desai ئاری دزه‌یی
رێكخەری پڕۆژه ى بەر لە خۆگونجاندن
تەلەفون: +964 751 122 4427
ari.desai@goethe.de
رۆزا كوردۆ
PASCHبەرێوه بەری پرۆژهی
Roza.Kurdo@goethe.de