کارمەندەکان

Goethe-Institut Irak Team © Goethe-Institut Irak

ئێوە دەتوانن ڕاستەوخۆ پەیوەندی بە کارمەندەکانی پەیمانگەی گوێتە لە عێراق/کوردستان-نووسینگەی هەولێر بکەن. بە دڵنیایی لە بەشەکانی ئێمە کەسێک دەدۆزنەوە، کە بتوانێت پرسیارەکانتان وەڵام بداتەوە. ئێمە بە خۆشییەوە یارمەتیتان دەدەین.

Anaϊs Boelicke ئانایس بۆێلیکه‌
به‌رێوبه‌ری په‌یمانگه‌
anais.boelicke@goethe.de
ڕۆزیتا ڕێبوار
بەڕێوبەری تۆڕە کۆمەڵایەتییەکان
Rozita.Rebwar@goethe.de
Jean-Florent Filtz ژان فلۆرێنت فيلتز
به‌رێوه‌به‌ر و راوێژکاری دامەزراندنی پەیمانگای ڕۆشنبیری ئەڵمانی-فەرەنسی لە هەولێر
Jean-Florent.Filtz.extern@goethe.de
Anaϊs Boelicke ئانایس بۆێلیکه‌
به‌رێوبه‌ری په‌یمانگه‌
anais.boelicke@goethe.de
معتز عبدالرحمن معتز عبدالرحمن
به‌رێوه‌به‌ری پرۆژه‌ی گوان ئێدن
تەلەفون: ٠٠٩٦٤٧٥٠٠٧٤٨٥٣٨
mutaz.abdulrahman@goethe.de
شمال سبري شمال سبري
به‌رێوه‌به‌ری پرۆژه‌ی سپۆت لایت عێراق
تەلەفون: ٠٠٩٦٤٧٧٢٨٣٩٠٩٦٧
Shamal.Sabri@goethe.de
Projektassistenz "Khan Al Fan" ژیله شه‌ریف
به‌رێوه‌به‌ری پرۆژه‌ی خانەی هونەر
Jila.Sharef@goethe.de
ڕۆزیتا ڕێبوار
یاریدەدەری پڕۆژەی خانەی هونەر
Rozita.Rebwar@goethe.de
كۆنستانتين شه‌فه‌ر
كۆنستانتين شهفهر
Konstantin.Schaeffer@goethe.de
هوزان عبدالله هوزان عبدالله
پسپۆری کار و باری کارگێری
تەلەفون: ٠٠٩٦٤٧٥٠٩٦٣٤٢٣٧
Huzan.Abdullah@goethe.de
Naures ali نه‌ورۆز عه‌لی
ژمێریاری کۆمەکی لیەنی سێیەم
Naures.Ali.extern@goethe.de
سارا لاوه
کارمەندی بەشی دارایی
Sara.laua@goethe.de
مستەفا زاهیر
شۆفێر ، یاریدەری کارگێڕی
تەلەفون: 00964 7511399914
Mustafa.Zahir@goethe.de
قارەمان گەردی
کارمەندی پەیوەندیە تەلەفونییەکان
تەلەفون: 0750 222 45 85
Anna Dimitrijević ئانا ديميتريه‌فيتش
به‌رێوه‌به‌ری به‌شی زمانی ئه‌لمانی
جێگری به‌رێوبه‌ری په‌یمانگه
Anna.Dimitrijevic@goethe.de
بلند شوشە
كارمه‌ندی خوله‌كان و تاقيكردنه‌وه‌كان
Bilind.Shushe@goethe.de
ئەحمەد نەوزاد
كارمه‌ندی خول و تاقيكردنه‌وه‌كان
Ahmed.Nauzad@goethe.de
Anna Dimitrijević ئانا ديميتريه‌فيتش
به‌رێوه‌به‌ری به‌شی زمانی ئه‌لمانی
جێگری به‌رێوبه‌ری په‌یمانگه
Anna.Dimitrijevic@goethe.de
رۆزا كوردۆ
PASCHبەرێوه بەری پرۆژهی
Roza.Kurdo@goethe.de