Sodelavke in sodelavci

Zaposleni Goethe-Institut Ljubljana © Goethe-Institut Ljubljana

Uslužbenke in uslužbence Goethejevega inštituta Ljubljana lahko kotaktirate neposredno.

V enem naših oddelkov boste prav gotovo našli nekoga, ki bo lahko odgovoril na vaše vprašanje. Z veseljem vam bomo pomagali.

Uwe Reissig Zaposleni Uwe Reissig
Direktor instituta
Tel.: +386 1 3000317
Faks: +386 1 3000319
uwe.reissig@goethe.de
Urban Šrimpf Dr. Urban Šrimpf
Strokovni sodelavec za kulturne programe
Tel.: +386 1 3000314
Faks: +386 1 3000319
urban.srimpf@goethe.de
Katja Bradac Mag. Katja Bradač
Strokovna sodelavka za pedagoške programe
Tel.: +386 1 3000312
Faks: +386 1 3000319
katja.bradac@goethe.de
Tina Kolar Tina Kolar
Strokovna sodelavka za tečaje in izpite
Tel.: +386 1 3000315
Faks: +386 1 3000319
tina.kolar@goethe.de
Maja Šketa Maja Šketa
Strokovna sodelavka za tečaje in izpite
Tel.: +386 1 3000311
Faks: +386 1 3000319
maja.sketa@goethe.de
Tadeja Umek Zupanc Mitarbeiter Verwaltung Tadeja Umek Zupanc
Vodja pisarne
Tel.: +386 1 3000316
Faks: +386 1 3000319
tadeja.umek-zupanc@goethe.de
Maja Šketa Maja Šketa
Strokovna sodelavka za tečaje in izpite
Tel.: +386 1 3000311
Faks: +386 1 3000319
maja.sketa@goethe.de
- Irena Čeh
irena.ceh@goethe.de

- Andrea Čorić
andrea.coric@goethe.de

- Corinna Harbig
corinna.harbig@goethe.de

- Greta Jenček
greta.jencek@goethe.de

- Anja Kušar
anja.kusar@goethe.de

- Marinka Krenker
marinka.krenker@goethe.de

- dr. Mojca Leskovec
mojca.leskovec@goethe.de

- Marjetka Marko
marjetka.marko@goethe.de

- Jasmina Noč
jasmina.noc@goethe.de

- Božena Rudolf
bozena.rudolf@goethe.de

- Nina Strašek
nina.strasek@goethe.de

- mag. Rosvita Šengelaja
rosvita.sengelaja@goethe.de

- Bojan Veberič
bojan.veberic@goethe.de

- Angela Žugič
angela.zugic@goethe.de