Sodelavke in sodelavci

Zaposleni Goethe-Institut Ljubljana Fotografija: Staša Gruškovnjak

Uslužbenke in uslužbence Goethejevega inštituta Ljubljana lahko kotaktirate neposredno.

V enem naših oddelkov boste prav gotovo našli nekoga, ki bo lahko odgovoril na vaše vprašanje. Z veseljem vam bomo pomagali.

Uwe Reissig Zaposleni Uwe Reissig
Direktor instituta
Tel.: +386 1 3000317
Faks: +386 1 3000319
il@ljubljana.goethe.org
Jelena Tomažin Jelena Tomažin
Strokovna sodelavka za kulturne programe
Tel.: +386 1 3000314
Faks: +386 1 3000319
jelena.tomazin@goethe.de
Mag. Katja Bradač
Strokovna sodelavka za pedagoške programe
Tel.: +386 1 3000312
Faks: +386 1 3000319
katja.bradac@goethe.de
Tina Kolar Tina Kolar
Strokovna sodelavka za tečaje in izpite
Tel.: +386 1 3000315
Faks: +386 1 3000319
tina.kolar@goethe.de
Maja Šketa Maja Šketa
Strokovna sodelavka za tečaje in izpite
Tel.: +386 1 3000311
Faks: +386 1 3000319
maja.sketa@goethe.de
Tadeja Umek Zupanc Mitarbeiter Verwaltung Tadeja Umek Zupanc
Vodja pisarne
Tel.: +386 1 3000316
Faks: +386 1 3000319
vl@ljubljana.goethe.org
Maja Šketa Maja Šketa
Strokovna sodelavka za tečaje in izpite
Tel.: +386 1 3000311
Faks: +386 1 3000319
maja.sketa@goethe.de
- Kristina Andjelković
kristina.andjelkovic@goethe.de

- mag. Birgit Volčanšek Babič
birgit.volcansek-babic@goethe.de

- Lars Felgner
lars.felgner@goethe.de

- Corinna Harbig
corinna.harbig@goethe.de

- Greta Jenček
greta.jencek@goethe.de

- Anja Kušar
anja.kusar@goethe.de

- Polonca Kovač
polonca.kovac@goethe.de

- Marinka Krenker
marinka.krenker@goethe.de

- dr. Mojca Leskovec
mojca.leskovec@goethe.de

- Marjetka Marko
marjetka.marko@goethe.de

- Jasmina Noč
jasmina.noc@goethe.de

- Maša Novakovič
masa.novakovic@goethe.de

- Božena Rudolf
bozena.rudolf@goethe.de

- mag. Rosvita Šengelaja
rosvita.sengelaja@goethe.de

- Bojan Veberič
bojan.veberic@goethe.de

- Tina Višekruna
tina.visekruna@goethe.de

- Angela Žugič
angela.zugic@goethe.de
Anika Leufen
Prostovoljka v okviru programa "Kulturweit"
Tel.: +386 1 3000 313
Faks: +386 1 3000 319
praktikant@ljubljana.goethe.org