Сътрудници

GI-Sofia-Gruppenbild-Ivan-Shishiev Foto: Ivan-Shishiev

Можете директно да се свържете с нашите сътрудници в България.

 Енцио Ветцел Енцио Ветцел
директор на Гьоте-институт
ръководител отдел Културна програма
Enzio.Wetzel@goethe.de
Забине Брахман-Босе Забине Брахман-Босе
зам.-директор на Гьоте-институт
ръководител на Езиковия отдел
Sabine.Brachmann-Bosse@goethe.de
 Енцио Ветцел Енцио Ветцел
директор на Гьоте-институт
ръководител отдел Културна програма
Enzio.Wetzel@goethe.de
Стефка Цанева Стефка Цанева
отдел Културна програма
Stefka.Tsaneva@goethe.de
Божана Шошкова Божана Шошкова
отдел Културна програма
Bozhana.Shoshkova@goethe.de
Самира Захра Самира Захра
ръководител отдел Информация и библиотека
Samira.Zahra@goethe.de
Мария Добревска Мария Добревска
сътрудник отдел Информация и библиотека
Maria.Dobrevska@goethe.de
Ирина Георгиева Ирина Георгиева
сътрудник отдел Информация и библиотека
Irina.Georgieva@goethe.de
Забине Брахман-Босе Забине Брахман-Босе
зам.-директор на Гьоте-институт
ръководител на Езиковия отдел
Sabine.Brachmann-Bosse@goethe.de
Кристина Станкулова Кристина Станкулова
Координатор езикови курсове
Krystina.Stankulowa@goethe.de
Ралица Кангалджиева Ралица Кангалджиева
сътрудник в отдел Езикови курсове
Ralica.Kangaldzhieva@goethe.de
Милена Стойчева Милена Стойчева
рецепция
Milena.Stoycheva@goethe.de
Мирослав Петров
Илияна Рашкова
Емануила Стоянова
Костадинка Тонева
Забине Брахман-Босе Забине Брахман-Босе
зам.-директор на Гьоте-институт
ръководител на Езиковия отдел
Sabine.Brachmann-Bosse@goethe.de
Любов Мавродиева Любов Мавродиева
референт отдел Сътрудничество в образованието
Ljubov.Mavrodieva@goethe.de
Габриела Радойнова Габриела Радойнова
сътрудник
Gabriela.Radojnov@goethe.de
Ивона Зимон Ивона Зимон
ръководител Административен отдел
Ivona.Simon@goethe.de
Дорина Ножделова Дорина Ножделова
сътрудник Административен отдел
Dorina.Noshdelova@goethe.de
Петър Георгиев Петър Георгиев
отг. интернет и компютърни системи
Petar.Georgiev@goethe.de
Борис Димитров Борис Димитров
медиен техник/домакин
Boris.Dimitrov@goethe.de
Красимира Минева Красимира Минева
рецепция/телефонна централа
empfang-sofia@goethe.de
Милена Стойчева Милена Стойчева
рецепция
Milena.Stoycheva@goethe.de
Антонио Андонов Антонио Андонов
рецепция/шофьор
empfang-sofia@goethe.de
Милен Димков
хигиенисти