Сътрудници

Гьоте-институт София - групова снимка © Васил Кършев

Можете директно да се свържете с нашите сътрудници в България.

Марина Лудеман Марина Лудеман
директор на Гьоте-институт
ръководител отдел Културна програма
marina.ludemann@goethe.de
Забине Брахман-Босе Забине Брахман-Босе
зам.-директор на Гьоте-институт
ръководител на Езиковия отдел
Sabine.Brachmann-Bosse@goethe.de
Марина Лудеман Марина Лудеман
директор на Гьоте-институт
ръководител отдел Културна програма
marina.ludemann@goethe.de
Стефка Цанева Стефка Цанева
отдел Културна програма
Stefka.Tsaneva@goethe.de
Самира Захра Самира Захра
ръководител отдел Информация и библиотека
Samira.Zahra@goethe.de
Мария Добревска Мария Добревска
сътрудник отдел Информация и библиотека
Maria.Dobrevska@goethe.de
Ирина Георгиева Ирина Георгиева
сътрудник отдел Информация и библиотека
Irina.Georgieva@goethe.de
Забине Брахман-Босе Забине Брахман-Босе
зам.-директор на Гьоте-институт
ръководител на Езиковия отдел
Sabine.Brachmann-Bosse@goethe.de
Ирина Мартинова Ирина Мартинова
референт за езикови курсове и изпити
Irina.Martinova@goethe.de
Ралица Кангалджиева Ралица Кангалджиева
сътрудник в отдел Езикови курсове
Ralica.Kangaldzhieva@goethe.de
Милена Стойчева Милена Стойчева
рецепция
Milena.Stoycheva@goethe.de
Румяна Алексиева
Rumyana.Aleksieva.extern@goethe.de
Атанаска Антонова
Atanaska.Antonova.extern@goethe.de
Диляна Бранкова
Dilyana.Brankova.extern@goethe.de
Венцислава Дикова
Ventsislava.Dikova.extern@goethe.de
Любомира Димитрова
Ljubomira.Dimitrova.extern@goethe.de
Гергана Димитрова
Gergana.Dimitrova.extern@goethe.de
Ива Джангозова
Iva.Dzhangozova.extern@goethe.de
Цвете Генадиева
Tzvete.Genadieva.extern@goethe.de
Слава Георгиева
Виолета Гечева
Violetta.Getcheva.extern@goethe.de
Невена Хаджиева
Nevena.Hadzhieva.extern@goethe.de
Ирина Илиева
Irina.Ilieva.extern@goethe.de
Радостина Казакова
Radostina.Kazakova.extern@goethe.de
Магдалена Кедева
Magdalena.Kedeva.extern@goethe.de
Ани Колева
Ani.Koleva.extern@goethe.de
Петя Колева
Petya.Koleva.extern@goethe.de
Красимира Кръстанова
Krassimira.Krastanova.extern@goethe.de
Нора Кръстева
Nora.Krasteva.extern@goethe.de
Ева Крумова
Антоанета Милованова
Antoaneta.Milovanova.extern@goethe.de
Галина Павлова
Galina.Pavlova.extern@goethe.de
Мирослав Петров
Miroslav.Petrov@goethe.de
Евгения Петкова
Evgeniya.Petkova.extern@goethe.de
Илияна Рашкова
Iliana.Raschkova@goethe.de
Пиа Райх
Pia.Reich.extern@goethe.de
Ева Едит Шмидигер
Деница Шьон
Denitsa.Schoen.extern@goethe.de
Мая Швелбле
Maja.Schwäble.extern@goethe.de
Виолета Славова
Violeta.Slavova.extern@goethe.de
Кристина Станкулова
Krystyna.Stankulowa@goethe.de
Магдалена Стефанова
Madgalena.Stefanova.extern@goethe.de
Руслана Стефанова
Ruslana.Stefanova.extern@goethe.de
Емануила Стоянова
Emanuila.Stojanova@goethe.de
Дияна Стоянова
Diyana.Stoyanova.extern@goethe.de
Даниела Стойчева
Daniela.Stoycheva.extern@goethe.de
Аврора Тобий
Avrora.Tobji.extern@goethe.de
Костадинка Тонева
Kostadinka.Toneva@goethe.de
Пламен Цветков
Plamen.Tsvetkov.extern@goethe.de
Росица Ваклинова
Rositsa.Vaklinova.extern@goethe.de
Катя Ваташка
Katja.Vatashka.extern@goethe.de
Сузане Вундерлих
susanne.wunderlich.extern@goethe.de
Забине Брахман-Босе Забине Брахман-Босе
зам.-директор на Гьоте-институт
ръководител на Езиковия отдел
Sabine.Brachmann-Bosse@goethe.de
Любов Мавродиева Любов Мавродиева
референт отдел Сътрудничество в образованието
Ljubov.Mavrodieva@goethe.de
Габриела Радойнова Габриела Радойнов
сътрудник
Gabriela.Radojnov@goethe.de
Ивона Зимон Ивона Зимон
ръководител Административен отдел
Ivona.Simon@goethe.de
Дорина Ножделова Дорина Ножделова
сътрудник Административен отдел
Dorina.Noshdelova@goethe.de
Петър Георгиев Петър Георгиев
отг. интернет и компютърни системи
Petar.Georgiev@goethe.de
Борис Димитров Борис Димитров
медиен техник/домакин
Boris.Dimitrov@goethe.de
Красимира Минева Красимира Минева
рецепция/телефонна централа
empfang-sofia@goethe.de
Милена Стойчева Милена Стойчева
рецепция
Milena.Stoycheva@goethe.de
Антонио Андонов Антонио Андонов
рецепция/шофьор
empfang-sofia@goethe.de
Милен Димков
хигиенисти