Pracovníci

Zaměstnanci na balkóně Goethe-Institutu v Praze © Goethe-Institut Prag

S pracovnicemi a pracovníky Goethe-Institutu Prag můžete navázat přímý kontakt. V některém z našich oddělení určitě naleznete někoho, kdo Vám zodpoví Vaše dotazy. Rádi Vám pomůžeme.

Dr. Berthold Franke Dr. Berthold Franke
Ředitel institutu
Ředitel regionu střední a východní Evropa
Tel.: +420 221962-255
Fax: +420 221962-250
Berthold.Franke@goethe.de
Denisa Šelelyová Denisa Šelelyová
asistentka regionálního ředitele,
kontaktní osoba pro sociální média a web
Tel.: +420 221 962 255
Fax: +420 221962-250
Denisa.Selelyova@goethe.de
Mgr. Tomáš Moravec Tomáš Moravec
PR a tiskové oddělení
Webredaktor
Tel.: +420 721 434 624, +420 221962-213
Fax: +420 221962-250
Tomas.Moravec@goethe.de
Jakob Ráček Jakob Ráček
Ředitel kulturního programu pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-212
Jakob.Racek@goethe.de
Monika Loderová Monika Loderová
Referentka pro divadlo, tanec a mluvené slovo
Tel.: + 420 221962-242
Monika.Loderova@goethe.de
Tomáš Fridrich
Referent pro film, hudbu a umění
Tel.: +420 221 962233
Fax: +420 221 962250
Tomas.Fridrich@Goethe.de
Monika Štěpánová Monika Štěpánová
Vedoucí programového výběru Česko-německé kulturní jaro 2017 v regionech
Tel.: + 420 221962-293
monika.stepanova@goethe.de
Barbora Benešová Barbora Benešová
Produkce Česko-německé kulturní jaro 2017 v regionech
Tel.: +420 221962-293
barbora.benesova@goethe.de
Stefanie Heublein Stefanie Heublein
Manažerka projektu Shared Cities: Creative Momentum
Tel.: +420 221 962 284
Stefanie.Heublein@goethe.de
Milota Sidorová Sidorová Milota
Programová koordinátorka projektu Shared Cities: Creative Momentum
Tel.: +420 773 029 911
Milota.Sidorova@prag.goethe.org
Zuzana Čermáková Zuzana Čermáková
Produkce Shared Cities: Creative Momentum
Tel.: +420 221962-293
zuzana.cermakova@goethe.de
Martina Peachment-Brehmer Martina Peachment Brehmer
PR manažerka projektu Shared Cities: Creative Momentum
Tel.: +420 734 420 316
Martina.Peachment-Brehmer@goethe.de
Logo des Goethe-Instituts Kamil Pavelka
Finanční manažer Shared Cities: Creative Momentum
Tel.: +420 221 962 284
Kamil.Pavelka@goethe.de
Ingrid Arnold Ingrid Arnold
Ředitelka informačního oddělení pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-228
Fax: +420 221962-250
Ingrid.Arnold@goethe.de
Jan Wittenberg Jan Wittenberg
Vedoucí knihovny
Tel.: +420 221962-236
Fax: +420 221962-250
Jan.Wittenberg@goethe.de
Lenka Benešová Lenka Benešová
Knihovnice
Tel.: +420 221962-249
Lenka.Benesova@goethe.de
Ina Daučíková Ina Daučíková
Knihovnice
Tel.: +420 221962-249
Ina.Daucikova@goethe.de
Dr. Knuth Noke Dr. Knuth Noke
Zástupce ředitele institutu, vedoucí jazykového oddělení pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-219
Knuth.Noke@goethe.de
Ralf Weißer Ralf Weißer
Pověřenec pro jazykovou práci
Tel.: +420 221962-319
Ralf.Weisser@goethe.de
Dr. Monika Mohauptová JUDr. Monika Mohauptová
Správa jazykových kurzů
Tel.: +420 221962-216
Fax: +420 221962-250
Monika.Mohauptova@goethe.de
Dr. Knuth Noke Dr. Knuth Noke
Zástupce ředitele institutu, vedoucí jazykového oddělení pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-219
Knuth.Noke@goethe.de
Thomas Freundorfer Thomas Freundorfer
Pověřenec pro spolupráci ve vzdělávání
Tel.: +420 221 962-225
thomas.freundorfer@goethe.de
Dr. Cordula Hunold Dr. Cordula Hunold
expertka na výuku pro země:
Česko, Polsko, Estonsko, Lotyšsko, Litva
Tel.: +420 221962-246
Cordula.Hunold@goethe.de
Dorothee Winnen Dorothee Winnen
Referentka pro spolupráci ve vzdělávání
Tel.: +420 221962-270
Dorothee.Winnen@goethe.de
Jana Klika Jana Klika
Referentka pro spolupráci ve vzdělávání
Tel.: +420 221962-218
Fax: +420 221962-250
Jana.Klika@goethe.de
Věra Břečková Věra Břečková
Referentka pro spolupráci ve vzdělávání
Tel.: +420 221962-221
Vera.Breckova@goethe.de
Pavel Bobek Alexandra Wedl
Vedoucí projektu Jugend debattiert international
Tel.: +420 221962-224
Alexandra.Wedl@goethe.de
Kateřina Müllerová Kateřina Müllerová
Referentka projektu Jugend debattiert international
Tel.: +420 221962-237
Katerina.Muellerova@goethe.de
Mgr. Daniel Vodrážka Daniel Vodrážka
Koordinátor projektu v ČR Jugend debattiert international
Tel.: +420 221962-299
Daniel.Vodrazka@goethe.de
Jan Sommerfeldt Jan Sommerfeldt
Tisk a práce s veřejností / asistence projektu Jugend debattiert international
Tel.: +420 221962-299
Jan.Sommerfeldt@goethe.de
Anna Mallmann Anna Mallmann
Obchodní ředitelka pro region střední a východní Evropy
Tel.: +420 221962-215
Anna.Mallmann@goethe.de
Angelika Hájková Angelika Hájková
Vedoucí hospodářské správy
Tel.: +420 221962-223
Angelika.Hajkova@goethe.de
Richard Frýbort Richard Frýbort
Recepce
Tel.: +420 221962-232
Richard.Frybort@goethe.de
Eva Hovorková Eva Hovorková
Hospodářská správa
Tel.: +420 221962-264
Eva.Hovorkova@goethe.de
Barbora Hudcová Barbora Hudcová
Administrativa/Účetnictví
Tel.: +420 221962-288
Barbora.Hudcova@goethe.de
Irena Kolíčková Irena Kolíčková
Úklidová služba
Tel.: Tel: +420 221962-243
Jitka Krucká Jitka Krucká
Hospodářská správa
Tel.: +420 221 962 292
Jitka.Krucka@goethe.de
0ndřej Novotný
IT
Tel.: 00420 221 962-226
Ondrej.Novotny@goethe.de
Richard Pavlíček Richard Pavlíček
Správce domu
Tel.: +420 221962-231
Richard.Pavlicek@goethe.de
Martin Zavoral Martin Zavoral
Technika
Tel.: +420 221962-230
Martin.Zavoral@goethe.de