Pracovníci

Váš Goethe-Institut v České republice © Petr Machan / Goethe-Institut

S pracovnicemi a pracovníky Goethe-Institutu můžete navázat přímý kontakt. V některém z našich oddělení určitě naleznete někoho, kdo Vám zodpoví Vaše dotazy. Rádi Vám pomůžeme.

Sonja Griegoschewski Sonja Griegoschewski
Ředitelka
Ředitelka regionu střední a východní Evropa
Tel.: +420 221962-255
Sonja.Griegoschewski@goethe.de
Tomáš Moravec Tomáš Moravec
PR a tiskové oddělení
Tel.: +420 721 434 624, +420 221962-213
Tomas.Moravec@goethe.de
Klára Arpa, Goethe-Institut Česká republika Klára Arpa
Programové oddělení
Asistentka regionální ředitelky
Tel.: +420 221 962233
Klara.Arpa@goethe.de
Luisa Rath Luisa Rath
Ředitelka kulturního programu pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-212
Luisa.Rath@goethe.de
Monika Loderová Monika Loderová
Programové oddělení
Tel.: + 420 221962-242
Monika.Loderova@goethe.de
Klára Arpa, Goethe-Institut Česká republika Klára Arpa
Programové oddělení
Asistentka regionální ředitelky
Tel.: +420 221 962233
Klara.Arpa@goethe.de
Kamil Pavelka Kamil Pavelka
Spolupracovník pro evropské projekty
Tel.: +420 221 962 293
Kamil.Pavelka@goethe.de
Teresa Weiser Teresa Weiser
Vedoucí speciálních projektů
Tel.: +420 221962-293
Teresa.Weiser@goethe.de
Goethe-Institut Andrea Bodnárová
Asistentka pro speciální projekty
Tel.: +420 221962-293
andrea.bodnarova@goethe.de
Goethe-Institut Mylène Garin
Praktikantka
Mylene.Garin.extern@goethe.de
Goethe-Institut Thomas Meyer
Ředitel informačního oddělení pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-228
Thomas.Meyer@goethe.de
Petra Kulovaná Petra Kulovaná
Vedoucí knihovny
Tel.: +420 221962-236
Petra.Kulovana@goethe.de
Lenka Benešová Lenka Benešová
Knihovnice
Tel.: +420 221962-249
Lenka.Benesova@goethe.de
Ina Daučíková Ina Daučíková
Knihovnice
Tel.: +420 221962-249
Ina.Daucikova@goethe.de
Hana Slavická / Goethe-Institut Hana Slavická
Knihovnice
Tel.: +420 221962-249
Hana.Slavicka@goethe.de
Teresa Weiser Teresa Weiser
Vedoucí speciálních projektů
Tel.: +420 221962-293
Teresa.Weiser@goethe.de
Goethe-Institut Andrea Bodnárová
Asistentka pro speciální projekty
Tel.: +420 221962-293
andrea.bodnarova@goethe.de
Goethe-Institut Anna Weber
Dobrovolnice
anna.weber.extern@goethe.de
Dr. Knuth Noke Dr. Knuth Noke
Zástupce ředitele institutu, vedoucí jazykového oddělení pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-219
Knuth.Noke@goethe.de
Ralf Weißer Ralf Weißer
Pověřenec pro jazykovou práci
Tel.: +420 221962-319
Ralf.Weisser@goethe.de
Dr. Monika Mohauptová JUDr. Monika Mohauptová
Správa jazykových kurzů
Tel.: +420 221962-216
Fax: +420 221962-250
Monika.Mohauptova@goethe.de
Dorina Arndt Dorina.Arndt.extern@goethe.de
Heike Benjamin Heike.Benjamin.extern@goethe.de
Anna Dellian Anna.Dellian.extern@goethe.de
Maria Filippenko Maria.Filippenko.extern@goethe.de
Dietmar Heinrich Dietmar.Heinrich.extern@goethe.de
Olga Kratinová Olga.Kratinova@goethe.de
Lenka Landa Lenka.Landa.extern@goethe.de
Katerina Nikolaeva Katerina.Nikolaeva.extern@goethe.de
Bianka Papešová Bianka.Papesova@goethe.de
Kristýna Ratschan Kristyna.Ratschan.extern@goethe.de
Šárka Stellnerová Sarka.Stellnerova@goethe.de
Olga Tomková Olga.Tomkova.extern@goethe.de
Kateřina Vašíčková Katerina.Vasickova.extern@goethe.de
Daniel Vodrážka Daniel.Vodrazka@goethe.de
Barbara Wintermantel Barbara.Wintermantel.extern@goethe.de

Sborovna: Tel: + 420 221962-240
Dr. Knuth Noke Dr. Knuth Noke
Zástupce ředitele institutu, vedoucí jazykového oddělení pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-219
Knuth.Noke@goethe.de
Thomas Freundorfer Thomas Freundorfer
Spolupráce ve vzdělávání
Tel.: +420 221 962-225
Thomas.Freundorfer@goethe.de
Jana Klika Jana Klika
Spolupráce ve vzdělávání
Tel.: +420 221962-218
Jana.Klika@goethe.de
Věra Břečková Věra Břečková
Spolupráce ve vzdělávání
Tel.: +420 221962-221
Vera.Breckova@goethe.de
Goethe-Institut Maja Wüstefeld
Dobrovolnice
maja.wuestefeld.extern@goethe.de
Maja Konstantinović Maja Konstantinović
Vedoucí projektu Jugend debattiert in Mittel-, Ost- und Südosteuropa
Tel.: +420 221962-224
Maja.Konstantinovic@goethe.de
Kateřina Müllerová Kateřina Müllerová
Referentka projektu Jugend debattiert in Mittel-, Ost- und Südosteuropa
Tel.: +420 221962-237
Katerina.Muellerova@goethe.de
Mgr. Daniel Vodrážka Daniel Vodrážka
Koordinátor projektu Jugend debattiert v ČR
Tel.: +420 221962-299
Daniel.Vodrazka@goethe.de
Viola Herschmann Viola Herschmann
Obchodní ředitelka pro region střední a východní Evropy
Tel.: +420 221962-215
Viola.Herschmann@goethe.de
Angelika Hájková Angelika Hájková
Vedoucí hospodářské správy
Tel.: +420 221962-223
Angelika.Hajkova@goethe.de
Richard Frýbort Richard Frýbort
Recepce
Tel.: +420 221962-232
Richard.Frybort@goethe.de
Eva Hovorková Eva Hovorková
Hospodářská správa
Tel.: +420 221962-264
Eva.Hovorkova@goethe.de
Barbora Hudcová Barbora Hudcová
Administrativa/Účetnictví
Tel.: +420 221962-288
Barbora.Hudcova@goethe.de
Irena Kolíčková Irena Kolíčková
Úklidová služba
Tel.: +420 221962-243
Jitka Krucká Jitka Krucká
Hospodářská správa
Tel.: +420 221 962 292
Jitka.Krucka@goethe.de
Goethe-Institut Valentyna Nemesh
Úklidová služba
Tel.: +420 221962-243
Ondřej Novotný Ondřej Novotný
IT
Tel.: 00420 221 962-226
Ondrej.Novotny@goethe.de
Martin Zavoral Martin Zavoral
Technika
Tel.: +420 221962-230
Martin.Zavoral@goethe.de
Richard Pavlíček Richard Pavlíček
Správce domu
Tel.: +420 221962-231
Richard.Pavlicek@goethe.de