Pracovníci

Zaměstnanci na balkóně Goethe-Institutu v Praze © Goethe-Institut Prag

S pracovnicemi a pracovníky Goethe-Institutu Prag můžete navázat přímý kontakt. V některém z našich oddělení určitě naleznete někoho, kdo Vám zodpoví Vaše dotazy. Rádi Vám pomůžeme.

Dr. Berthold Franke Dr. Berthold Franke
Ředitel institutu
Ředitel regionu střední a východní Evropa
Tel.: +420 221962-255
Fax.: +420 221962-250
Berthold.Franke@Prag.goethe.org
Denisa Šelelyová Denisa Šelelyová
asistentka regionálního ředitele,
kontaktní osoba pro sociální média a web
Tel.: +420 221 962 255
Fax.: +420 221962-250
Denisa.Selelyova@Prag.goethe.org
Mgr. Tomáš Moravec Tomáš Moravec
PR a tiskové oddělení
Webredaktor
Tel.: +420 721 434 624, +420 221962-213
Fax.: +420 221962-250
Tomas.Moravec@Prag.goethe.org
Jakob Ráček Jakob Ráček
Ředitel kulturního programu pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-212
Jakob.Racek@Prag.goethe.org
Monika Loderová Monika Loderová
Referentka pro divadlo, tanec a mluvené slovo
Tel.: + 420 221962-242
Monika.Loderova@Prag.goethe.org
Tomáš Fridrich
Referent pro film, hudbu a umění
Tel.: +420 221 962233
Fax.: +420 221 962250
Tomas.Fridrich@Prag.Goethe.org
Monika Štěpánová Monika Štěpánová
Vedoucí programového výběru Česko-německé kulturní jaro 2017 v regionech
Tel.: + 420 221962-293
monika.stepanova@prag.goethe.org
Barbora Benešová
Produkce Česko-německé kulturní jaro 2017 v regionech
Tel.: +420 221962-293
barbora.benesova@prag.goethe.org
Zuzana Čermáková Zuzana Čermáková
Produkce Česko-německé kulturní jaro 2017 v regionech
Tel.: +420 221962-293
zuzana.cermakova@prag.goethe.org
Ingrid Arnold Ingrid Arnold
Ředitelka informačního oddělení pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-228
Fax.: +420 221962-250
ingrid.arnold@goethe.de
Eva Vondálová Eva Vondálová
Vedoucí knihovny
Tel.: +420 221962-236
Fax.: +420 221962-250
eva.vondalova@prag.goethe.org
Lenka Benešová Lenka Benešová
Knihovnice
Tel.: +420 221962-249
Lenka.Benesova@Prag.goethe.org
Ina Daučíková Ina Daučíková
Knihovnice
Tel.: +420 221962-249
Ina.Daucikova@Prag.goethe.org
Dr. Knuth Noke Dr. Knuth Noke
Zástupce ředitele institutu, vedoucí jazykového oddělení pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-219
Knuth.Noke@Prag.goethe.org
Ralf Weißer Ralf Weißer
Pověřenec pro jazykovou práci
Tel.: +420 221962-319
Ralf.Weisser@Prag.goethe.org
Dr. Monika Mohauptová JUDr. Monika Mohauptová
Správa jazykových kurzů
Tel.: +420 221962-216
Fax.: +420 221962-250
Monika.Mohauptova@Prag.goethe.org
Dr. Knuth Noke Dr. Knuth Noke
Zástupce ředitele institutu, vedoucí jazykového oddělení pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-219
Knuth.Noke@Prag.goethe.org
Thomas Freundorfer Thomas Freundorfer
Pověřenec pro spolupráci ve vzdělávání
Tel.: +420 221 962-225
thomas.freundorfer@prag.goethe.org
Dr. Cordula Hunold Dr. Cordula Hunold
expertka na výuku pro země:
Česko, Polsko, Estonsko, Lotyšsko, Litva
Tel.: +420 221962-246
Cordula.Hunold@Prag.goethe.org
Dr. Christiane Günther Dr. Christiane Günther
Referentka pro spolupráci ve vzdělávání
Tel.: +420 221962-270
Christiane.Guenther@Prag.goethe.org
Jana Klika Jana Klika
Referentka pro spolupráci ve vzdělávání
Tel.: +420 221962-218
Fax.: +420 221962-250
Jana.Klika@Prag.goethe.org
Věra Břečková Věra Břečková
Referentka pro spolupráci ve vzdělávání
Tel.: +420 221962-221
Vera.Breckova@Prag.goethe.org
Pavel Bobek Pavel Bobek
Vedoucí projektu Jugend debattiert international
Tel.: +420 221962-224
Pavel.Bobek@Prag.goethe.org
Kateřina Müllerová Kateřina Müllerová
Referentka projektu Jugend debattiert international
Tel.: +420 221962-237
Katerina.Muellerova@Prag.goethe.org
Mgr. Daniel Vodrážka Daniel Vodrážka
Koordinátor projektu v ČR Jugend debattiert international
Tel.: +420 221962-299
Daniel.Vodrazka@Prag.goethe.org
Jan Sommerfeldt Jan Sommerfeldt
Tisk a práce s veřejností / asistence projektu Jugend debattiert international
Tel.: +420 221962-299
Jan.Sommerfeldt@goethe.de
Ulrich Geiger Ulrich Geiger
Obchodní ředitel pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-215
Ulrich.Geiger@Prag.goethe.org
Angelika Hájková Angelika Hájková
Vedoucí hospodářské správy
Tel.: +420 221962-223
Angelika.Hajkova@Prag.goethe.org
Barbora Hudcová Barbora Hudcová
Administrativa/Účetnictví
Tel.: +420 221962-288
Barbora.Hudcova@Prag.goethe.org
Helena Budská Helena Budská
Hospodářská správa/IT
Tel.: +420 221962-226
Helena.Budska@Prag.goethe.org
Eva Hovorková Eva Hovorková
Hospodářská správa
Tel.: +420 221962-264
Eva.Hovorkova@goethe.de
Martin Zavoral Martin Zavoral
Technika
Tel.: +420 221962-230
Martin.Zavoral@Prag.goethe.org
Richard Pavlíček Richard Pavlíček
Správce domu
Tel.: +420 221962-231
Richard.Pavlicek@prag.goethe.org
Richard Frýbort Richard Frýbort
Recepce
Tel.: +420 221962-232
Richard.Frybort@Prag.goethe.org
Irena Kolíčková Irena Kolíčková
Úklidová služba
Tel.: Tel: +420 221962-243