Pracovníci

Zaměstnanci na balkóně Goethe-Institutu v Praze © Goethe-Institut Prag

S pracovnicemi a pracovníky Goethe-Institutu Prag můžete navázat přímý kontakt. V některém z našich oddělení určitě naleznete někoho, kdo Vám zodpoví Vaše dotazy. Rádi Vám pomůžeme.

Angelika Ridder Angelika Ridder
Ředitelka institutu
Ředitelka regionu střední a východní Evropa
Tel.: +420 221962-255
Fax: +420 221962-250
Angelika.Ridder@goethe.de
Denisa Šelelyová Denisa Šelelyová
asistentka regionální ředitelky
správce sociálních sítí
Tel.: +420 221 962 255
Fax: +420 221962-250
Denisa.Selelyova@goethe.de
Mgr. Tomáš Moravec Tomáš Moravec
PR a tiskové oddělení
Tel.: +420 721 434 624, +420 221962-213
Fax: +420 221962-250
Tomas.Moravec@goethe.de
Luisa Rath Luisa Rath
Ředitelka kulturního programu pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-212
Luisa.Rath@goethe.de
Monika Loderová Monika Loderová
Referentka pro divadlo, tanec a mluvené slovo
Tel.: + 420 221962-242
Monika.Loderova@goethe.de
Klára Arpa, Goethe-Institut Česká republika Klára Arpa
Referentka pro film, hudbu a umění
Tel.: +420 221 962233
Klara.Arpa@Goethe.de
Stefanie Heublein Stefanie Heublein
Manažerka projektu Shared Cities: Creative Momentum
Tel.: +420 221 962 284
Stefanie.Heublein@goethe.de
Zuzana Čermáková Zuzana Čermáková
Produkce Shared Cities: Creative Momentum
Tel.: +420 221962-293
zuzana.cermakova@goethe.de
Martina Peachment-Brehmer Martina Peachment Brehmer
PR manažerka projektu Shared Cities: Creative Momentum
Tel.: +420 734 420 316
Martina.Peachment-Brehmer@goethe.de
Kamil Pavelka Kamil Pavelka
Finanční manažer Shared Cities: Creative Momentum
Tel.: +420 221 962 293
Kamil.Pavelka@goethe.de
Ingrid Arnold Ingrid Arnold
Ředitelka informačního oddělení pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-228
Fax: +420 221962-250
Ingrid.Arnold@goethe.de
Jan Wittenberg Jan Wittenberg
Vedoucí knihovny
Tel.: +420 221962-236
Fax: +420 221962-250
Jan.Wittenberg@goethe.de
Lenka Benešová Lenka Benešová
Knihovnice
Tel.: +420 221962-249
Lenka.Benesova@goethe.de
Ina Daučíková Ina Daučíková
Knihovnice
Tel.: +420 221962-249
Ina.Daucikova@goethe.de
Dr. Knuth Noke Dr. Knuth Noke
Zástupce ředitele institutu, vedoucí jazykového oddělení pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-219
Knuth.Noke@goethe.de
Ralf Weißer Ralf Weißer
Pověřenec pro jazykovou práci
Tel.: +420 221962-319
Ralf.Weisser@goethe.de
Dr. Monika Mohauptová JUDr. Monika Mohauptová
Správa jazykových kurzů
Tel.: +420 221962-216
Fax: +420 221962-250
Monika.Mohauptova@goethe.de
Jana Kalousková Jana Kalousková
Správa jazykových kurzů
Tel.: +420 221962-289
Fax: +420 221962-250
Jana.Kalouskova@goethe.de
Goethe-Institut Prag: Lektoři © Goethe-Institut Prag
Heike Benjamin Heike.Benjamin@goethe.de
Barbara Bresslau Barbara.Bresslau@goethe.de
Anna Dellian Anna.Dellian@goethe.de
Tobias Cramer Tobias.Cramer@goethe.de
Maria Filippenko Maria.Filippenko@goethe.de
Lenka Halková Vykypělová Lenka.Halkova.Vykypelova.extern@goethe.de
Dietmar Heinrich Dietmar.Heinrich@goethe.de
Vít Horák  Vit.Horak@goethe.de
Antina Ittner Antina.Ittner@goethe.de
Olga Karolczyk Olga.Karolczyk@goethe.de
Petra Knapková Petra.Knapkova@goethe.de
Veronika Körner-Beneš Veronika.Koerner-Benes@goethe.de
Olga Kratinová Olga.Kratinova@goethe.de
Regina Krolop Regina.Krolop@goethe.de
Julia Maksimová Julia.Maksimova@goethe.de
Lenka Landa Lenka.Landa@goethe.de
Julia Miesenböck Julia.Miesenboeck@goethe.de
Kateřina Morozová Katerina.Morozova.extern@goethe.de
Katerina Nikolaeva Katerina.Nikolaeva@goethe.de
Ulrike Notarp Ulrike.Notarp@goethe.de
Bianka Papešová Bianka.Papesova@goethe.de
Christine Pfau Christine.Pfau@goethe.de
Kristýna Ratschan Kristyna.Ratschan@goethe.de
Šárka Stellnerová Sarka.Stellnerova@goethe.de
Olga Tomková Olga.Tomkova@goethe.de
Kateřina Vasičková Katerina.Vasickova@goethe.de
Daniel Vodrážka Daniel.Vodrazka@goethe.de
Marta Vrana Marta.Vrana@goethe.de
Barbara Wintermantel Barbara.Wintermantel@goethe.de

Sborovna: Tel: + 420 221962-240
Dr. Knuth Noke Dr. Knuth Noke
Zástupce ředitele institutu, vedoucí jazykového oddělení pro střední a východní Evropu
Tel.: +420 221962-219
Knuth.Noke@goethe.de
Thomas Freundorfer Thomas Freundorfer
Referent pro spolupráci ve vzdělávání
Tel.: +420 221 962-225
thomas.freundorfer@goethe.de
Dr. Cordula Hunold Dr. Cordula Hunold
expertka na výuku pro země:
Česko, Polsko, Estonsko, Lotyšsko, Litva
Tel.: +420 221962-246
Cordula.Hunold@goethe.de
Dorothee Winnen Dorothee Winnen
Referentka pro spolupráci ve vzdělávání
Tel.: +420 221962-270
Dorothee.Winnen@goethe.de
Jana Klika Jana Klika
Referentka pro spolupráci ve vzdělávání
Tel.: +420 221962-218
Jana.Klika@goethe.de
Věra Břečková Věra Břečková
Referentka pro spolupráci ve vzdělávání
Tel.: +420 221962-221
Vera.Breckova@goethe.de
Maja Konstantinovic Maja Konstantinović
Vedoucí projektu Jugend debattiert international
Tel.: +420 221962-224
Maja.Konstantinovic@goethe.de
Kateřina Müllerová Kateřina Müllerová
Referentka projektu Jugend debattiert international
Tel.: +420 221962-237
Katerina.Muellerova@goethe.de
Mgr. Daniel Vodrážka Daniel Vodrážka
Koordinátor projektu v ČR Jugend debattiert international
Tel.: +420 221962-299
Daniel.Vodrazka@goethe.de
Anna Mallmann Anna Mallmann
Obchodní ředitelka pro region střední a východní Evropy
Tel.: +420 221962-215
Anna.Mallmann@goethe.de
Angelika Hájková Angelika Hájková
Vedoucí hospodářské správy
Tel.: +420 221962-223
Angelika.Hajkova@goethe.de
Richard Frýbort Richard Frýbort
Recepce
Tel.: +420 221962-232
Richard.Frybort@goethe.de
Eva Hovorková Eva Hovorková
Hospodářská správa
Tel.: +420 221962-264
Eva.Hovorkova@goethe.de
Barbora Hudcová Barbora Hudcová
Administrativa/Účetnictví
Tel.: +420 221962-288
Barbora.Hudcova@goethe.de
Irena Kolíčková Irena Kolíčková
Úklidová služba
Tel.: Tel: +420 221962-243
Jitka Krucká Jitka Krucká
Hospodářská správa
Tel.: +420 221 962 292
Jitka.Krucka@goethe.de
Ondřej Novotný 0ndřej Novotný
IT
Tel.: 00420 221 962-226
Ondrej.Novotny@goethe.de
Richard Pavlíček Richard Pavlíček
Správce domu
Tel.: +420 221962-231
Richard.Pavlicek@goethe.de
Martin Zavoral Martin Zavoral
Technika
Tel.: +420 221962-230
Martin.Zavoral@goethe.de