თანამშრომლები

გოეთეს ინსტიტუტის თანამშრომლებს შეგიძლიათ პირდაპირ დაუკავშირდეთ. ჩვენი განყოფილებებიდან ერთ-ერთში თქვენს აუცილებლად იპოვით კომპეტენტურ პირს, რომელიც თქვენს კითხვას უპასუხებს. ჩვენ სიამოვნებით დაგეხმარებით.

  • ლაურა ჰარტც

    საქართველოს გოეთეს ინსტიტუტის დირექტორი
    კულტურული პროგრამების განყოფილების ხელმძღვანელი
    გოეთეს ცენტრების აზერბაიჯანსა და სომხეთში და
    ევროკავშირის მიერ დაფინანსებული პროექტების EU4Culture და Creative Compas-ის ხელმძღვანელი

    Tel.: +995 32 2938945
    Laura.Hartz@goethe.de

  • დოქტ. სიუზან რადვანი

    ენის განყოფილების ხელმძღვანელი
    დირექტორის მოადგილე

    Tel.: +995 32 93 89 45
    Suzan.Radwan@goethe.de

  • ლაურა ჰარტც

    საქართველოს გოეთეს ინსტიტუტის დირექტორი
    კულტურული პროგრამების განყოფილების ხელმძღვანელი
    გოეთეს ცენტრების აზერბაიჯანსა და სომხეთში და
    ევროკავშირის მიერ დაფინანსებული პროექტების EU4Culture და Creative Compas-ის ხელმძღვანელი

    Tel.: +995 32 2938945
    Laura.Hartz@goethe.de

  • თამთა გოჩიტაშვილი

    თამთა გოჩიტაშვილი

    კულტურული პროგრამების კოორდინატორი

    Tel.: +995 32 2938945
    Tamta.Gochitashvili@goethe.de

  • Manana Marsagishvili

    მანანა მარსაგიშვილი

    კულტურული პროგრამების კოორდინატორი

    Tel.: +995 32 2938945
    Manana.Marsagishvili@goethe.de

  • დოქტ. სიუზან რადვანი

    ენის განყოფილების ხელმძღვანელი
    დირექტორის მოადგილე

    Tel.: +995 32 93 89 45
    Suzan.Radwan@goethe.de

  • ქეთი ტიბუა

    განათლების სფეროში ურთიერთთანამშრომლობის განყოფილების კოორდინატორი

    Tel.: +995 32 2938945
    Keti.Tibua@goethe.de

  • ლუკა სეფაშვილი

    განათლების სფეროში ურთიერთთანამშრომლობის განყოფილების კოორდინატორი

    Tel.: +995 32 93 89 45
    Luka.Sepashvili@goethe.de

  • ფლორიან თაქ

    გაკვეთილის ექსპერტი საქართველოსა და აზერბაიჯანში

    Tel.: +995 32 2938945
    Florian.Tack@goethe.de

  • ირის ზონნენბურგი

    გაკვეთილის ექსპერტი სომხეთში
    გოეთეს ცენტრი ერევანი
    მჰერ მკრტჩიანის ქ. 1
    0010 ერევანი/სომხეთი

    Tel.: +374 60 504710
    Iris.Sonnenburg@goethe.de

  • ზურაბ ბოლქვაძე

    ინფორმაციისა და ბიბლიოთეკის განყოფილების ხელმძღვანელი

    Tel.: +995 32 2938945
    Zurab.Bolkvadze@goethe.de

  • ეკატერინე ბუგიანიშვილი

    ინფორმაციისა და ბიბლიოთეკის განყოფილების ასისტენტი

    Tel.: +995 32 2938945
    Ekaterine.Bugianishvili@goethe.de

  • შალვა მათიაშვილი

    ინფორმაციისა და ბიბლიოთეკის განყოფილების ასისტენტი

    Tel.: Tel.: +995 32 2938945
    Shalva.Matiashvili@goethe.de

  • დოქტ. ჰაიკე ულიგი

    აღმოსავლეთ ევროპისა და ცენტრალური აზიის რეგიონის ხელმძღვანელი

    Tel.: +49 89 15921619
    heike.uhlig@goethe.de

  • André Augustin

    ანდრე აუგუსტინი

    აღმოსავლეთ ევროპისა და ცენტრალური აზიის რეგიონის ფინანსური ხელმძღვანელი

    Tel.: +49 89 15921613
    andre.augustin@goethe.de

  • ფრანკა ფორტი

    აღმოსავლეთ ევროპისა და ცენტრალური აზიის რეგიონის საინფორმაციო განყოფილების ხელმძღვანელი

    Tel.: +49 89 15921088
    franca.forth@goethe.de

  • ლილია ლიაუკოვიჩი

    რეგიონული ხელმძღვანელის ასისტენტი

    Tel.: +49 89 15921643
    liliya.liaukovich@goethe.de

  • ალისა პაშკოვა

    აღმოსავლეთ ევროპისა და ცენტრალური აზიის რეგიონის ფინანსური მეთვალყურე

    Tel.: +49 89 15921636
    alissa.paschkowa@goethe.de

  • რომანა პილიანოვიჩი

    განათლების სფეროში ურთიერთთანამშრომლობა აღმოსავლეთ ევროპისა და ცენტრალური აზიის რეგიონში

    Tel.: +49 89 15921671 
    romana.piljanovic@goethe.de

  • ლენა დემელერი

    ინფორმაცია და ბიბლიოთეკა აღმოსავლეთ ევროპისა და ცენტრალური აზიის რეგიონში

    Tel.: +49 89 15921730
    lena.demmeler@goethe.de

  • დალია პარისი სტიქსი

    პროგრამა აღმოსავლეთ ევროპისა და ცენტრალური აზიის რეგიონში

    Tel.: +498915921826
    dalia.parisistix@goethe.de

კონტაქტი

გამოგვყევით