Манай хамт олон

Монгол дахь Гёте-Институтийн хамт олон Зураг: © Дэлгэржаргалын Давааням

Та Монгол дахь Гёте-Институтийн хамт олонтой шууд холбоо тогтоох боломжтой. Манай холбогдох хэлтсийн ажилтан таны сонирхсон асуултанд хариу өгөх болно. Бид танд туслахдаа баяртай байна.

Михаэль Хайнст Михаэль Хайнст
Институтийн захирал
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
Michael.Heinst@goethe.de
Михаэль Хайнст Михаэль Хайнст
Институтийн захирал
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
Michael.Heinst@goethe.de
Батбаярын Саран Батбаярын Саран
Соёлын хөтөлбөр
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
Saran.Batbayar@goethe.de
Мишигийн Тунгалагтуяа Мишигийн Тунгалагтуяа
Соёл, хөгжлийн төслийн ажилтан
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
Tungalagtuya.Mishig@goethe.de
Тобиас Дөрпингхаус Тобиас Дөрпингхаус
Дэлхийд соёлыг түгээгч хөтөлбөрийн сайн дурын ажилтан
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
kulturweit-ulanbator@goethe.de
Силвиа Ву Силвиа Ву
Дэлхийд соёлыг түгээгч хөтөлбөрийн сайн дурын ажилтан
Утас.: + 976 11 322751
Факс: + 976 11 322752
kulturweit-ulanbator1@goethe.de
Михаэль Хайнст Михаэль Хайнст
Институтийн захирал
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
Michael.Heinst@goethe.de
Ганболдын Солонго Ганболдын Солонго
Мэдээлэл, номын сан
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
Solongo.Ganbold@goethe.de
Гомбодоржийн Буянцэцэг Гомбодоржийн Буянцэцэг
Германы Мэдээллийн Номын Сан
Утас.: +976 70118333
deutsche.infobib@gmail.com
Энхсүхийн Доржханд
Германы Мэдээллийн Номын Сан
Утас.: +976 70118333
deutsche.infobib@gmail.com
Ёндонжамцын Отгонтөгс Ёндонжамцын Отгонтөгс
Сургалтын албаны дарга
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322751
Otgontugs.Yondonjamts@goethe.de
Бумаахүүгийн Бэрцэцэг Бумаахүүгийн Бэрцэцэг
ПАШ төслийн ажилтан
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
Bertsetseg.Bumaakhuu@goethe.de
Ёндонжамцын Отгонтөгс Ёндонжамцын Отгонтөгс
Сургалтын албаны дарга
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322751
Otgontugs.Yondonjamts@goethe.de
Золбоотын Алтанчимэг Золбоотын Алтанчимэг
Хэлний сургалт, шалгалт
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
Altanchimeg.Zolboot@goethe.de
Заяатын Баттуяа Заяатын Баттуяа
Герман хэлний багш
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
info-ulanbator@goethe.de
Сосорбарамын Дэжидмаа Сосорбарамын Дэжидмаа
Герман хэлний багш
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
info-ulanbator@goethe.de
Чулууны Одонтуяа Чулууны Одонтуяа
Герман хэлний багш
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
info-ulanbator@goethe.de
Мишигдоржийн Одончимэг Мишигдоржийн Одончимэг
Герман хэлний багш
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
info-ulanbator@goethe.de
Даваажавын Тунгалаг Даваажавын Тунгалаг
Герман хэлний багш
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
info-ulanbator@goethe.de
Энхтөрийн Агиймаа Энхтөрийн Агиймаа
Захиргааны дарга
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
Agiimaa.Enkhtur@goethe.de
Цэдэвийн Цогбат Цэдэвийн Цогбат
Жолооч
Утас.: +976 11 322751
Факс: +976 11 322752
info-ulanbator@goethe.de