Bizning xodimlar

O'zbekistondagi Gyote-Institutining xodimlari bilan bevosita aloqa o`rnatishingiz mumkin.

Jan Helfer Jan Helfer
Institut rahbari
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
jan.helfer@goethe.de
Walter Sabiel Walter Sabiel
Ma’muriyat boshlig’i/ Insitut rahbari o’rinbosari
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
walter.sabiel@goethe.de
Gulnoza Bazarova Gulnoza Bazarova
Matbuot va jamoatchilik bilan ishlash bo’limi xodimi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
gulnoza.bazarova@goethe.de
Jan Helfer Jan Helfer
Institut rahbari
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
jan.helfer@goethe.de
Shomansur Shorakhimov Shomansur Shorakhimov
Madaniy loyihalar bilan ishlash bo’limi xodimi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
shomansur.shorakhimov@goethe.de
Gulnoz Nabieva Gulnoz Nabieva
Madaniy loyihalar bilan ishlash bo’limi xodimi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 140 14 71
gulnoz.nabieva@goethe.de
Gavhar Sakirova Gavhar Zakirova
Axborot va kutubxona bo'limi yetakchisi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
gavhar.sakirova@goethe.de
Mohira Gulomova
Axborot va kutubxona bo'limi xodimi
Tel.: + 998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Mokhirakhon.Gulomova@goethe.de
Veronika Antonenko
veronika.antonenko.extern@goethe.de
Shahnoza Astanova Shahnoza Astanova
astanova.shaxnoza@goethe.de
Yevgeniya Burkhanova Yevgeniya Burkhanova
yevgeniya.burkhanova@goethe.de
Svetlana Chudaeva
svetlana.chudaeva@goethe.de
Svetlana Dashkova Svetlana Dashkova
svetlana.dashkova@goethe.de
Yuliya Dmitrieva Yuliya Dmitrieva
yuliya.dmitrieva@goethe.de
Renata Fayzullina Renata Fayzullina
renata.fayzullina@goethe.de
Farida Gabdulkhakova Farida Gabdulkhakova
farida.gabdulkhakova@goethe.de
Gulbahor Hasanova
gulbahor.hasanova@goethe.de
Shahlo Ikramova Shahlo Ikramova
shakhlo.ikramova.extern@goethe.de
Temur Koshibov Temur Koshibov
temur.koshibov.extern@goethe.de
Svetlana Krasnogireva
svetlana.krasnogireva@goethe.de
Daniya Mingulova
daniya.mingulova@goethe.de
Nilufar Mirsaidova
nilufar.mirsaidova@goethe.de
Sitora Norboboeva
sitora.norboboeva@goethe.de
Maftuna Numazarova Maftuna Numazarova
maftuna.nurnazarova.extern@goethe.de
Sitora Orziyeva Sitora Orziyeva
sitora.orzieva@goethe.de
Homid Rahmonov Homid Rahmonov
homid.rahmonov.extern@goethe.de
Margarita Rodina Margarita Rodina
margarita.rodina@goethe.de
Artikoi Safarova Artikoi Safarova
artikoi.safarova@goethe.de
Умида Саидмуратова Umida Saidmuratova
umida.saidmuratova.extern@goethe.de
Manzura Samatova Manzura Samatova
manzura.samatova.extern@goethe.de
Lyutsiya Shafigulina Lyutsiya Shafigulina
lyutsiya.shafigulina.extern@goethe.de
Shagiahmedov Elnur Elnur Shagiahmedov
elnur.shagiahmedov@goethe.de
Natalya Shakirova
natalya.shakirova@goethe.de
Tatyana Skuratova Tatyana Skuratova
tatyana.skuratova@goethe.de
Elena Solohova Elena Solohova
elena.solohova@goethe.de
Natalya Suchanova Natalya Suchanova
natalya.suchanova@goethe.de
Sayyora Turakulova Sayyora Turakulova
sayyora.turakulova@goethe.de
Nargiza Toshmatova Nargiza Toshmatova
nargiza.toshmatova@goethe.de
Svetlana Vdovina Svetlana Vdovina
svetlana.vdovina@goethe.de
Dilfuza Yusupova Dilfuza Yusupova
dilfuza.yusupova@goethe.de
Dildora Mukhammadaminova Dildora Mukhammadaminova
Til bo’limi boshlig’i
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
dildora.mukhammadaminova@goethe.de
Olesya Melibaeva Olesya Melibaeva
Til kurslari va imtihonlar koordinatori
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
olesya.melibaeva@goethe.de
Zukhra Nurullaeva Zukhra Nurullaeva
Til kurslari bo’limi xodimi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
zukhra.nurullaeva@goethe.de
Tanya Gafurova Tanzilya Gafurova
Nemis tili imtixonlari bo’yicha menejment
Tel.: + 998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
tanzilya.gafurova@goethe.de
Erkin Ismailov Erkin Ismailov
Til kurslari bo’limi xodimi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Erkin.Ismailov@goethe.de
Dildora Mukhammadaminova Dildora Mukhammadaminova
Til bo’limi boshlig’i
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
dildora.mukhammadaminova@goethe.de
Dilorom Ismatillaeva Dilorom Ismatillaeva
Nemis tili bo’yicha ta’lim sohasida hamkorlik bo’limi xodimi
Tel.: + 998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
dilorom.ismatillaeva@goethe.de
Turakulova Sayyora f.f.n. Sayyora Turakulova
Nemis tili bo’yicha ta’lim sohasida hamkorlik bo’limi xodimi
Tel.: + 998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
sayyora.turakulova2@goethe.de
Jelena Jankovic Jelena Jankovic
„Maktablar: kelajak hamkorlari“ tashabbusining O’zbekiston va Tojikistondagi ma’suli
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
jelena.jankovic@goethe.de
Firdavs Bardinov
„Maktablar: kelajak hamkorlari“ tashabbusining loyihalar bo’yicha ma’sul xodimi
Tel.: + 998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Firdavs.Bardinov@goethe.de
„Maktablar: kelajak hamkorlari“ tashabbusining loyihalar bo’yicha ma’sul xodimi Hamroxon Alimova
„Maktablar: kelajak hamkorlari“ tashabbusining loyihalar bo’yicha ma’sul xodimi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Khamrokhon.Alimova@goethe.de
Shahnoza Astanova Shaxnoza Astanova
Nemis tili bo’yicha ta’lim sohasida hamkorlik bo’limi xodimi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Shaxnoza.Astanova@goethe.de
Walter Sabiel Walter Sabiel
Ma’muriyat boshlig’i/ Insitut rahbari o’rinbosari
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
walter.sabiel@goethe.de
Mavluda Khamrakhodjaeva Mavluda Hamraxo’jaeva
Buxgalteriya
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
mavlyuda.khamrakhodjaeva@goethe.de
Gayrat Abdullaev Gayrat Abdullaev
Kassir
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Gayrat.Abdullaev@goethe.de
Konstantin Dimenko Konstantin Dimenko
Haydovchi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
konstantin.demenko@goethe.de
Artikov Yuriy Yuriy Artikov
Texnik/ IT
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
yuriy.artikov@goethe.de
Shaxnoza Xaitova Shaxnoza Xaitova
Telefon markazi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Shakhnoza.Khaitova@goethe.de
Viktor Bogdanskiy
Ta'minot boshqaruvchisi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
viktor.bogdanskiy@goethe.de
Venera Salakhutdinova
Farrosh
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Nargisa Narkulova Nargisa Narkulova
Farrosh
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
nargisa.narkulova@goethe.de
Jamolova Munisa Munisa Jamolova
Farrosh
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
munisa.jamolova@goethe.de
Shaxnoza Maxamedova Shaxnoza Maxamedova
Telefon markazi
Tel.: +99878 1401470
Faks.: +99878 1401471
info-taschkent@goethe.de
Jamshid Esanov Jamshid Esanov
Direktor assistenti
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Esanov.Jamshid@goethe.de