Bizning xodimlar

Toshkentdagi Gyote-Institutining xodimlari bilan bevosita kontakt o`rnatishingiz mumkin.

Jan Jan Helfer
Institut rahbari
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
jan.helfer@goethe.de
Ghassan Hassaki Ghassan Hassaki
Ma’muriyat boshlig’i/Insitut rahbari o’rinbosari
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
ghassan.hassaki@goethe.de
Aziz Xolmatov
Matbuot va jamoatchilik bilan ishlash bo’limi xodimi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Aziz.Kholmatov@goethe.de
Gulnoza Nabieva
Madaniy loyihalar va jamoatchilik bilan ishlash
Tel.: +998 78 140 14 70
Faks.: +998 78 140 14 71
Gulnoz.Nabieva@goethe.de
Jan Jan Helfer
Institut rahbari
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
jan.helfer@goethe.de
Shomansur Shorakhimov
Loyihalar bilan ishlash bo’limi xodimi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
shomansur.shorakhimov@goethe.de
Gulnoz Nabieva
Loyihalar bilan ishlash bo’limi xodimi

Tel.: +998 78 1401470
Gavhar Zakirova
Axborot va Kutubxona bo'limi yetakchisi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
gavhar.sakirova@goethe.de
Gulnora Usmanova
Axborot va Kutubxona xodimi
Tel.: + 998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Gulnora.Usmanova@goethe.de
Gulnoza Bazarova Gulnoza Bazarova
Axborot va Kutubxona bo'limi xodimi
Tel.: +998 78 140 14 70
Gulnoza.Bazarova@goethe.de
Dildora Mukhammadaminova
Til bo’limi boshlig’i
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Dildora.mukhammadaminova@goethe.de
Olesya Melibaeva Olesya Melibaeva
Til kurslari bo'yicha menejment
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Olesya.Melibaeva@goethe.de
Zukhra Nurullaeva
Til kurslari bo’limi xodimi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
zukhra.nurullaeva@goethe.de
Tanya Gafurova Tanzilya Gafurova
Nemis tili imtixonlari bo’yicha menejment
Tel.: + 998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Tanzilya.Gafurova@goethe.de
Dildora Mukhammadaminova
Til bo’limi boshlig’i
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Dildora.mukhammadaminova@goethe.de
Dilorom Ismatillaeva
Nemis tili bo’yicha ta’lim sohasida hamkorlik bo’limi xodimi
Tel.: + 998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Dilorom.Ismatillaeva@goethe.de
Sayyora Turakulova
Nemis tili bo’yicha ta’lim sohasida hamkorlik bo’limi xodimi
Tel.: + 998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Sayyora.Turakulova2@goethe.de
Jelena Jankovic
„Maktablar: kelajak hamkorlari“ tashabbusining O’zbekiston va Tojikistondagi ma’suli
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Jelena.Jankovic@goethe.de
Ilmira Galiulina
„Maktablar: kelajak hamkorlari“ tashabbusining loyihalar bo’yicha ma’sul xodimi
Tel.: + 998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Ilmira.Galiulina2@goethe.de
Sabohat Rajabova Sabohat Rajabova
„Maktablar: kelajak hamkorlari“ tashabbusining loyihalar bo’yicha ma’sul xodimi
Tel.: +998 78 140 14 70
Sabohat.Rajabova@goethe.de
Ghassan Hassaki Ghassan Hassaki
Ma’muriyat boshlig’i/Insitut rahbari o’rinbosari
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
ghassan.hassaki@goethe.de
Mavluda Hamraxo’jaeva
Buxgalteriya
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
mavlyuda.khamrakhodjaeva@goethe.de
Surayyo Ochilova
Kassir
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Surayyo.Ochilova@goethe.de
Konstantin Dimenko
Haydovchi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
konstantin.demenko@goethe.de
Yuriy Artikov
Texnik/ IT
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Yuriy.Artikov@goethe.de
Radmir Gafurov
Telefon markazi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
radmir.gafurov@goethe.de
Viktor Bogdanskiy
Ta'minot boshqaruvchisi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Viktor.Bogdanskiy@goethe.de
Venera Salakhutdinova
Farrosh
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Nargisa Narkulova
Farrosh
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Nargisa.Narkulova@goethe.de
Jamolova Munisa Munisa Jamolova
Farrosh
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Munisa.Jamolava@goethe.de