Bizning xodimlar

O'zbekistondagi Gyote-Institutining xodimlari bilan bevosita aloqa o`rnatishingiz mumkin.

Jan Helfer Jan Helfer
Institut rahbari
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
jan.helfer@goethe.de
Walter Sabiel Walter Sabiel
Ma’muriyat boshlig’i/ Insitut rahbari o’rinbosari
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
walter.sabiel@goethe.de
Gulnoza Bazarova Gulnoza Bazarova
Matbuot va jamoatchilik bilan ishlash bo’limi xodimi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
gulnoza.bazarova@goethe.de
Jan Helfer Jan Helfer
Institut rahbari
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
jan.helfer@goethe.de
Shomansur Shorakhimov Shomansur Shorakhimov
Madaniy loyihalar bilan ishlash bo’limi xodimi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
shomansur.shorakhimov@goethe.de
Gulnoz Nabieva Gulnoz Nabieva
Madaniy loyihalar bilan ishlash bo’limi xodimi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 140 14 71
gulnoz.nabieva@goethe.de
Gavhar Sakirova Gavhar Zakirova
Axborot va kutubxona bo'limi yetakchisi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
gavhar.sakirova@goethe.de
Shaxnoza Maxamedova Shaxnoza Maxamedova
Axborot va kutubxona bo'limi xodimi
Tel.: + 998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Shakhnoza.Makhamedova@goethe.de
Dildora Mukhammadaminova Dildora Mukhammadaminova
Til bo’limi boshlig’i
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
dildora.mukhammadaminova@goethe.de
Olesya Melibaeva Olesya Melibaeva
Til kurslari va imtihonlar koordinatori
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
olesya.melibaeva@goethe.de
Zukhra Nurullaeva Zukhra Nurullaeva
Til kurslari byurosi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
zukhra.nurullaeva@goethe.de
Tanya Gafurova Tanzilya Gafurova
Imtihon byurosi
Tel.: + 998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
tanzilya.gafurova@goethe.de
Erkin Ismailov Erkin Ismailov
Til kurslari byurosi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Erkin.Ismailov@goethe.de
Dildora Mukhammadaminova Dildora Mukhammadaminova
Til bo’limi boshlig’i
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
dildora.mukhammadaminova@goethe.de
Dilorom Ismatillaeva Dilorom Ismatillaeva
Nemis tili bo’yicha ta’lim sohasida hamkorlik bo’limi xodimi
Tel.: + 998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
dilorom.ismatillaeva@goethe.de
Turakulova Sayyora f.f.n. Sayyora Turakulova
Nemis tili bo’yicha ta’lim sohasida hamkorlik bo’limi xodimi
Tel.: + 998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
sayyora.turakulova2@goethe.de
Simon Krechmer Krechmer Simon
„Maktablar: kelajak hamkorlari“ tashabbusining O’zbekiston va Tojikistondagi ma’suli
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
simon.kretschmer@goethe.de
Firdavs Bardinov Firdavs Bardinov
„Maktablar: kelajak hamkorlari“ tashabbusining loyihalar bo’yicha ma’sul xodimi
Tel.: + 998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Firdavs.Bardinov@goethe.de
Kseniya Voevoda Kseniya Voevoda
„Maktablar: kelajak hamkorlari“ tashabbusining loyihalar bo’yicha ma’sul xodimi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Kseniya.Voevoda@goethe.de
Shakhnoza Astanova Shaxnoza Astanova
Nemis tili bo’yicha ta’lim sohasida hamkorlik bo’limi xodimi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Shaxnoza.Astanova@goethe.de
Ilmira Galiulina Ilmira Galiulina
„Maktablar: kelajak hamkorlari“ tashabbusining loyihalar bo’yicha ma’sul xodimi (Homiladorlik ta'tilida)
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Ilmira.Galiulina2@goethe.de
Walter Sabiel Walter Sabiel
Ma’muriyat boshlig’i/ Insitut rahbari o’rinbosari
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
walter.sabiel@goethe.de
Mavluda Khamrakhodjaeva Mavluda Hamraxo’jaeva
Buxgalteriya
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
mavlyuda.khamrakhodjaeva@goethe.de
Gayrat Abdullaev Gayrat Abdullaev
Kassir
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Gayrat.Abdullaev@goethe.de
Konstantin Dimenko Konstantin Dimenko
Haydovchi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
konstantin.demenko@goethe.de
Artikov Yuriy Yuriy Artikov
Texnik/ IT
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
yuriy.artikov@goethe.de
Aziza Usmanova Aziza Usmanova
Telefon markazi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Aziza.Usmanova@goethe.de
Nodir Akeshov Nodir Akeshov
Telefon markazi
Tel.: +99878 1401470
Faks.: +99878 1401471
Nodir.Akeshov@goethe.de
Viktor Bogdanskiy
Ta'minot boshqaruvchisi
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
viktor.bogdanskiy@goethe.de
Venera Salakhutdinova
Farrosh
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Nargisa Narkulova Nargisa Narkulova
Farrosh
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
nargisa.narkulova@goethe.de
Jamolova Munisa Munisa Jamolova
Farrosh
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
munisa.jamolova@goethe.de
Jamshid Esanov Jamshid Esanov
Direktor assistenti
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +998 78 1401471
Esanov.Jamshid@goethe.de
Surayyo Ochilova Surayyo Ochilova
Kassir (Homiladorlik ta'tilida)
Tel.: +998 78 1401470
Faks.: +99878 1401471
Surayyo.Ochilova@goethe.de