თანამშრომლები

Goethe-Institut Georgien Foto: Gocha Nemsadze

გოეთეს ინსტიტუტის თანამშრომლებს შეგიძლიათ პირდაპირ დაუკავშირდეთ. ჩვენი განყოფილებებიდან ერთ-ერთში თქვენს აუცილებლად იპოვით კომპეტენტურ პირს, რომელიც თქვენს კითხვას უპასუხებს. ჩვენ სიამოვნებით დაგეხმარებით.

ფონ მიუნჰაუზენი ბარბარა ფონ მიუნხჰაუზენი
ინსტიტუტის დირექტორი, კულტურული პროგრამების განყოფილების ხელმძღვანელი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
il@tbilissi.goethe.org
ფონ მიუნჰაუზენი ბარბარა ფონ მიუნხჰაუზენი
ინსტიტუტის დირექტორი, კულტურული პროგრამების განყოფილების ხელმძღვანელი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
il@tbilissi.goethe.org
ნათია მიქელაძე-ბახსოლიანი ნათია მიქელაძე-ბახსოლიანი
კულტურული პროგრამების განყოფილების ასისტენტი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
sbpo1@tbilissi.goethe.org
თამთა გოჩიტაშვილი თამთა გოჩიტაშვილი
კულტურული პროგრამების განყოფილების ასისტენტი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
sbpo2@tbilissi.goethe.org
ლაშა ხვედელიძე ლაშა ხვედელიძე
პროექტის ასისტენტი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
sbpo3@tbilissi.goethe.org
საშა ფაბრი საშა ფაბრი
ენის განყოფილების ხელმძღვანელი
დირექტორის მოადგილე
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
ls@tbilissi.goethe.org
აიკე პოკრანდტი აიკე პოკრანდტი
გაკვეთილის ექსპერტი საქართველოსა და აზერბაიჯანში
ინიციატივა "სკოლები: მომავლის პარტნიორები"
Projektleitung Tbilissli
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
exu1@tbilissi.goethe.org
იულია კრამერი იულია კრამერი
გაკვეთილის ექსპერტი სომხეთში
პარონიანის ქ. 16
0015 ერევანი
Tel.: +374 (0) 60 50 47 10
Fax: +374 (0) 60 50 47 10
exu2@tbilissi.goethe.org
ანა მშვილდაძე ანა მშვილდაძე
განათლების სფეროში ურთიერთთანამშრომლობის განყოფილების ასისტენტი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
sbbko1@tbilissi.goethe.org
ქეთევან ტიბუა ქეთი ტიბუა
განათლების სფეროში ურთიერთთანამშრომლობის განყოფილების ასისტენტი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Keti.Tibua@tbilissi.goethe.org
საშა ფაბრი საშა ფაბრი
ენის განყოფილების ხელმძღვანელი
დირექტორის მოადგილე
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
ls@tbilissi.goethe.org
მაია უნაფქოშვილი მაია უნაფქოშვილი
პედაგოგი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
vlk@tbilissi.goethe.org
ფატი რამიშვილი ფატი რამიშვილი
პედაგოგი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
vlk1@tbilissi.goethe.org
ეკა კილაძე-ღვინაძე ეკა კილაძე-ღვინაძე
ენის კურსების განყოფილების ასისტენტი / გამოცდები
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
sbso1@tbilissi.goethe.org
თინათინ წერეთელი თინათინ წერეთელი
"Start Deutsch 1"-ის გამოცდა
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Tinatin.Tsereteli@tbilissi.goethe.org
მანანა ახალკაცი მანანა ახალკაცი
Manana.Akhalkatsi@tbilissi.goethe.org
დოდო ამაშუკელი დოდო ამაშუკელი
Dodo.Amashukeli@tbilissi.goethe.org
მანონი ერაძე მანონი ერაძე
Manoni.Eradze@tbilissi.goethe.org
ხათუნა გამეზარდაშვილი ხათუნა გამეზარდაშვილი
Khatuna.Gamezardashvili@tbilissi.goethe.org
დალი გამყრელიძე დალი გამყრელიძე
Dali.Gamkrelidze@tbilissi.goethe.org
ნინო გიორგანაშვილი ნინო გიორგანაშვილი
Nino.Giorganashvili@tbilissi.goethe.org
გურანდა გუბელაძე გურანდა გუბელაძე
Guranda.Gubeladze@tbilissi.goethe.org
მეგი გვასალია მეგი გვასალია
Megi.Gvasalia@tbilissi.goethe.org
თინათინ გვიჩია თინათინ გვიჩია
Tinatin.Gvichia@tbilissi.goethe.org
თამარ ჯანელიძე თამარ ჯანელიძე
Tamar.Janelidze@tbilissi.goethe.org
Tamar-Kachakhidze თამარ კაჭახიძე
Tamar.Kachakhidze@tbilissi.goethe.org
ნინო ყარალაშვილი ნინო ყარალაშვილი
Nino.Karalashvili@tbilissi.goethe.org
შორენა კვანჭიანი შორენა კვანჭიანი
Shorena.Kvantchiani@tbilissi.goethe.org
ხათუნა მჭედლიშვილი ხათუნა მჭედლიშვილი
Khatuna.Mtchedlishvili@tbilissi.goethe.org
დალი ნოზაძე დალი ნოზაძე
Dali.Nozadze@tbilissi.goethe.org
ფატი რამიშვილი ფატი რამიშვილი
პედაგოგი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
vlk1@tbilissi.goethe.org
ნათია თევზაძე ნათია თევზაძე
Natia.Tevzadze@tbilissi.goethe.org
ანა წეროძე ანა წეროძე
Anna.Tserodze@tbilissi.goethe.org
თამარ თვალავაძე თამარ თვალავაძე
Tamar.Tvalavadze@tbilissi.goethe.org
მაია უნაფქოშვილი მაია უნაფქოშვილი
პედაგოგი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
vlk@tbilissi.goethe.org
ქეთი ზარიძე ქეთი ზარიძე
Keti.Zaridze@tbilissi.goethe.org
ია ზეინაბიშვილი
Ia.Zeinabishvili@tbilissi.goethe.org
რეზო ზეინაბიშვილი
Rezo.Zeinabishvili@tbilissi.goethe.org
ზურაბ ბოლქვაძე ზურაბ ბოლქვაძე
ინფორმაციისა და ბიბლიოთეკის განყოფილების ხელმძღვანელი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
libo@tbilissi.goethe.org
ეკა წერეთელი ეკა წერეთელი
ინფორმაციისა და ბიბლიოთეკის განყოფილების ასისტენტი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Eka.Tsereteli@tbilissi.goethe.org
სოფია მდივნიშვილი-გრიზე სოფია მდივნიშვილი-გრიზე
ადმინისტრაციის ხელმძღვანელი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
lvo@tbilissi.goethe.org
სალომე ხუნდაძე სალომე ხუნდაძე
ბუღალტერი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
sbbo@tbilissi.goethe.org
მარიამ შიშნიაშვილი მარიამ შიშნიაშვილი
ადმინისტრაციული განყოფილების ასისტენტი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
sbbo2@tbilissi.goethe.org
გოჩა ნემსაძე გოჩა ნემსაძე
დიზაინერი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
design@tbilissi.goethe.org
ბესიკ ჯინჭარაძე
მედიატექნიკოსი/ქსელის ადმინისტრატორი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
ita@tbilissi.goethe.org
ბადრი ხუციშვილი
მძღოლი
Tel.: +995 32 2938945, Handy: +995 577 445634
Fax: +995 32 2934568
Badri.Khitsishvili@tbilissi.goethe.org
ნიკოლოზ შევარდენიძე
მამასახლისი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Nikoloz.Shevardenidze@tbilissi.goethe.org
გიორგი ბუაჩიძე
მამასახლისი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Giorgi.Buachidze@tbilissi.goethe.org
მაია კარანაძე
საინფორმაციო
Tel.: +995 32 2938945, Handy: +995 577 738945
Fax: +995 32 2934568
Maia.Karanadze@tbilissi.goethe.org
ლია წერეთელი
საინფორმაციო
Tel.: +995 32 2938945, Handy: +995 577 738945
Fax: +995 32 2934568
Lia.Tsereteli@Tbilissi.goethe.org