თანამშრომლები

Goethe-Institut Georgien Foto: Gocha Nemsadze

ფონ მიუნჰაუზენი ბარბარა ფონ მიუნხჰაუზენი
ინსტიტუტის დირექტორი, კულტურული პროგრამების განყოფილების ხელმძღვანელი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
barbara.muenchhausen@goethe.de
ფონ მიუნჰაუზენი ბარბარა ფონ მიუნხჰაუზენი
ინსტიტუტის დირექტორი, კულტურული პროგრამების განყოფილების ხელმძღვანელი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
barbara.muenchhausen@goethe.de
თამთა გოჩიტაშვილი თამთა გოჩიტაშვილი
კულტურული პროგრამების კოორდინატორი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Tamta.Gochitashvili@goethe.de
Manana Marsagishvili მანანა მარსაგიშვილი
კულტურული პროგრამების კოორდინატორი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Manana.Marsagishvili@goethe.de
საშა ფაბრი საშა ფაბრი
ენის განყოფილების ხელმძღვანელი
დირექტორის მოადგილე
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Sascha.Fabri@goethe.de
ანა მშვილდაძე ანა მშვილდაძე
განათლების სფეროში ურთიერთთანამშრომლობის განყოფილების კოორდინატორი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Ana.Mshvildadze@goethe.de
ქეთი ტიბუა
განათლების სფეროში ურთიერთთანამშრომლობის განყოფილების კოორდინატორი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2938945
Keti.Tibua@goethe.de
ქრისტინა ნეფცგერ ქრისტინა ნეფცგერ
გაკვეთილის ექსპერტი საქართველოსა და აზერბაიჯანში
ინიციატივა "სკოლები: მომავლის პარტნიორები"

Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Christina.Nefzger@goethe.de
დანა შლუხტმანი
გაკვეთილის ექსპერტი სომხეთში
გოეთეს ცენტრი ერევანი
Mher Mkrtchyan Str.1
0010 Eriwan/Armenien
Tel.: +374 98 955 227
Dana.Schluchtmann@goethe.de
საშა ფაბრი საშა ფაბრი
ენის განყოფილების ხელმძღვანელი
დირექტორის მოადგილე
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Sascha.Fabri@goethe.de
მაია უნაფქოშვილი მაია უნაფქოშვილი
პედაგოგი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Maia.Unapkoshvili@goethe.de
ფატი რამიშვილი ფატი რამიშვილი
პედაგოგი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Pati.Ramishvili@goethe.de
ეკა კილაძე-ღვინაძე ეკა კილაძე-ღვინაძე
ენის შემსწავლელი კურსების / გამოცდების ასისტენტი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
deutschkurse-tbilissi@goethe.de
თინათინ წერეთელი თინათინ წერეთელი
ენის შემსწავლელი კურსების / გამოცდების ასისტენტი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
pruefungen-tbilissi@goethe.de
მაია აბაშიძე
Maia.Abashidze.extern@goethe.de
მანანა ახალკაცი მანანა ახალკაცი
Manana.Akhalkatsi@goethe.de
დოდო ამაშუკელი დოდო ამაშუკელი
Dodo.Amashukeli@goethe.de
მანონი ერაძე მანონი ერაძე
Manoni.Eradze@goethe.de
ხათუნა გამეზარდაშვილი ხათუნა გამეზარდაშვილი
Khatuna.Gamezardashvili@goethe.de
დალი გამყრელიძე დალი გამყრელიძე
Dali.Gamkrelidze@goethe.de
ნინო გიორგანაშვილი ნინო გიორგანაშვილი
Nino.Giorganashvili@goethe.de
გურანდა გუბელაძე გურანდა გუბელაძე
Guranda.Gubeladze@goethe.de
მეგი გვასალია მეგი გვასალია
Megi.Gvasalia@goethe.de
თინათინ გვიჩია თინათინ გვიჩია
Tinatin.Gvichia@goethe.de
თამარ ჯანელიძე თამარ ჯანელიძე
Tamar.Janelidze@goethe.de
Tamar-Kachakhidze თამარ კაჭახიძე
Tamar.Kachakhidze.extern@goethe.de
ნინო ყარალაშვილი ნინო ყარალაშვილი
Nino.Karalashvili@goethe.de
შორენა კვანჭიანი შორენა კვანჭიანი
Shorena.Kvantchiani@goethe.de
ხათუნა მჭედლიშვილი ხათუნა მჭედლიშვილი
Khatuna.Mtchedlishvili@goethe.de
დალი ნოზაძე დალი ნოზაძე
Dali.Nozadze@goethe.de
ფატი რამიშვილი ფატი რამიშვილი
პედაგოგი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Pati.Ramishvili@goethe.de
ნათია თევზაძე ნათია თევზაძე
Natia.Tevzadze@goethe.de
ანა წეროძე ანა წეროძე
Anna.Tserodze@goethe.de
თამარ თვალავაძე თამარ თვალავაძე
Tamar.Tvalavadze@goethe.de
მაია უნაფქოშვილი მაია უნაფქოშვილი
პედაგოგი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Maia.Unapkoshvili@goethe.de
ქეთი ზარიძე ქეთი ზარიძე
Keti.Zaridze@goethe.de
Kitsmarishvili მანონი კიწმარიშვილი
Manoni.Kitsmarishvili@goethe.de
თეა მეცხოვრიშვილი
Tea.Metskhovrishvili@goethe.de
ზურაბ ბოლქვაძე
ინფორმაციისა და ბიბლიოთეკის განყოფილების ხელმძღვანელი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Zurab.Bolkvadze@goethe.de
ეკა წერეთელი ეკა წერეთელი
ინფორმაციისა და ბიბლიოთეკის განყოფილების ასისტენტი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Eka.Tsereteli@goethe.de
სოფია მდივნიშვილი-გრიზე სოფია მდივნიშვილი-გრიზე
ადმინისტრაციის ხელმძღვანელი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Sophia.Mdivnishvili-Griese@goethe.de
სალომე ხუნდაძე სალომე ხუნდაძე
ბუღალტერი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Salome.Khundadze@goethe.de
მარიამ შიშნიაშვილი მარიამ შიშნიაშვილი
ადმინისტრაციული განყოფილების ასისტენტი

Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Mariam.Shishniashvili@goethe.de
Lascha Chwedelidse ლაშა ხვედელიძე
სომხეთის და აზერბაიჯანის გოეთეს ცენტრების ადმინისტრაციული და ბუღალტრული განყოფილების ასისტენტი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Lasha.Khvedelidze@goethe.de
გოჩა ნემსაძე გოჩა ნემსაძე
დიზაინერი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Gocha.Nemsadze@goethe.de
ბესიკ ჯინჭარაძე
მედიატექნიკოსი/ქსელის ადმინისტრატორი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Besik.Jintcharadze@goethe.de
ბადრი ხუციშვილი
მძღოლი
Tel.: +995 32 2938945, Handy: +995 577 445634
Fax: +995 32 2934568
Badri.Khutsishvili@goethe.de
ნიკოლოზ შევარდენიძე
მამასახლისი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Nikoloz.Shevardenidze@goethe.de
გიორგი ბუაჩიძე
მამასახლისი
Tel.: +995 32 2938945
Fax: +995 32 2934568
Giorgi.Buachidze@goethe.de
მაია კარანაძე
საინფორმაციო
Tel.: +995 32 2938945, Handy: +995 577 738945
Fax: +995 32 2934568
Maia.Karanadze@goethe.de
ლია წერეთელი
საინფორმაციო
Tel.: +995 32 2938945, Handy: +995 577 738945
Fax: +995 32 2934568
Lia.Tsereteli@goethe.de

გოეთეს ინსტიტუტის თანამშრომლებს შეგიძლიათ პირდაპირ დაუკავშირდეთ. ჩვენი განყოფილებებიდან ერთ-ერთში თქვენს აუცილებლად იპოვით კომპეტენტურ პირს, რომელიც თქვენს კითხვას უპასუხებს. ჩვენ სიამოვნებით დაგეხმარებით.