Goethe-Institut မြန်မာ၏အဖွဲ့သားများ

The team of the Goethe-Institut Myanmar Foto: Goethe-Institut Myanmar/ Paragon Cre8tive

Goethe-Institut မြန်မာ၏ဝိုင်းတော်သားများကို တိုက်ရိုက်ဆက်သွယ်နိုင်ပါသည်။ သင်မေးလိုရာမေးခွန်းများကို ဖြေဆိုနိုင်မည့်သူများ ဌာနအသီးသီးတွင်ရှိပါသည်။ ကျွန်တော်/ကျွန်မတို့က ကူညီပေးနိုင်ပါသည်။ 

Frau Mona Kriegler Mona Kriegler
ဒါရိုက်တာ
Mona.Kriegler@goethe.de
Wint Pwint Phyu Aung Wint Pwint Phyu Aung
တာဝန်ခံ (ပြည်သူ့ဆက်ဆံရေး)
ဖုန်း : +95 1 9376160
Wint.Pwint.Phyu.Aung@goethe.de
Zin Wai Naing
လက်ထောက် (ဒစ်ဂျစ်တယ်ဆက်သွယ်ရေး)
ZinWai.Naing@goethe.de
Frau Mona Kriegler Mona Kriegler
ဌာနမှူး (ယဉ်ကျေးမှုဌာန)
Mona.Kriegler@goethe.de
Kaiza Tin Moong Kaiza Tin Moong
တာဝန်ခံ (ယဉ်ကျေးမှုဌာန)
ဖုန်း : +95 1 9376160
Kaiza.Tin.Moong@goethe.de
Haymann Oo Haymann Oo
တာဝန်ခံ (ယဉ်ကျေးမှုဌာန)
ဖုန်း : +95 1 9376160
Haymann.Oo@goethe.de
Wint Pwint Phyu Aung Wint Pwint Phyu Aung
လက်ထောက် (ယဉ်ကျေးမှုဌာန)
ဖုန်း : +95 1 9376160
Wint.Pwint.Phyu.Aung@goethe.de
Head of Information and Library May Thu Moe Myint
ဌာနမှုး (စာကြည့်တိုက်)
ဖုန်း : +95 1 9376160
Maythu.Moe-Myint@goethe.de
Bibliothekarin Hnin Aye Lwin
တာဝန်ခံ (စာကြည့်တိုက်)
ဖုန်း : +95 1 9376160
Hninn.Aye.Lwin@goethe.de
Language Teacher May Pyae Sone Khin
ဌာနမှူး (ဘာသာစကားနှင့်သင်ကြားရေးဌာန)
ဖုန်း : +95 1 9376160
MayPyaeSone.Khin@goethe.de
Kerstin Unseld Kerstin Unseld
တာဝန်ခံ (ပညာရေးဆိုင်ရာဝန်ဆောင်မှုများ)
Kerstin.Unseld.extern@goethe.de
Myat Mon Aung Myat Mon Aung
တာဝန်ခံ (ဘာသာစကားသင်တန်းများနှင့်စာမေးပွဲများ)
ဖုန်း : +95 9 954286160 / 9 880876166
Myat.Mon.Aung.extern@goethe.de
Language Teacher Khaing Zin Win
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Khaing-Zin.Win@goethe.de
Nilar Myo
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Nilar.Myo@goethe.de
Language Teacher Chan Hsu Nyein
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Chan-Hsu.Nyein@goethe.de
Language Teacher Hnin Inzali
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Hnin.Inzali@goethe.de
Khin Yamon Lwin
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
KhinYamon.Lwin@goethe.de
Khine Su Wai
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
KhineSu.Wai@goethe.de
Ingrid Novivania Ingrid Novivania
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Ingrid.Novivania.extern@goethe.de
Soe Nyan Naing Soe Nyan Naing
ဆရာ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Soe.Nyan.Naing.extern@goethe.de
Khin Su Su Khine Khin Su Su Khine
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Khin.Su.Su.Khine.extern@goethe.de
Ei Ei Phyo Ei Ei Phyo
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Ei.Ei.Phyo.extern@goethe.de
Myat Mon Aung Myat Mon Aung
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Myat.Mon.Aung.extern@goethe.de
Hnin Yu Aung Hnin Yu Aung
ဌာနမှူး (စီမံ/ဘဏ္ဍာရေးရာဌာန)
ဖုန်း : +95 1 9376160
hnin-yu.aung@goethe.de
Administration and Accouting Nyein Htwe Htwe Aung
တာဝန်ခံ (စီမံ/စာရင်းအင်းဌာန)
ဖုန်း : +95 1 9376160
Nyein.Htwe.Htwe.Aung@goethe.de
Phu Phu Ei Phu Phu Ei
တာဝန်ခံ (စီမံ/စာရင်းအင်းဌာန)
ဖုန်း : +95 1 9376160
PhuPhu.Ei@goethe.de
Front Desk Officer May Phyo Thu Han
ဧည့်ကြိုကောင်တာ တာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
May.Phyo.Thu.Han@goethe.de
Joshua Pyae Sone Oo Joshua Pyae Sone Oo
IT နှင့် ပွဲခန်းမ တာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Joshua.Pyae-Sone-Oo@goethe.de
Domestic Staff Win Htet Aung
IT နှင့် ပွဲခန်းမ လက်ထောက်တာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Win.Htet-Aung@goethe.de
Soe Way Kyaw Min Soe
စက်မှုနည်းပညာတာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Kyaw-Min.Soe@goethe.de
Maintainence Supervisor Saw Pyi Soe
အဆောက်အဦးထိန်းသိမ်းရေးဝာာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Zaw Lin Zaw Lin
စက်မှုနည်းပညာနှင့် အဆောက်အဦးထိန်းသိမ်းရေး လက်ထောက်တာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Khin Maung Htwe Khin Maung Htwe
ယာဉ်မောင်း / ထောက်ပို့တာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
khin.maung.htwe@goethe.de
Wächter Kaung Htet Kyaw
လုံခြုံရေးတာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Secrutiy Saw Thaw Wah
လုံခြုံရေး
ဖုန်း : +95 1 9376160
Secruity Kyaw Win
လုံခြုံရေး
ဖုန်း : +95 1 9376160
Secruity Thein Kwe
လုံခြုံရေး
ဖုန်း : +95 1 9376160
Wai Yan Tun Wai Yan Htun
လုံခြုံရေး
Service Staff Zaw Myo Khaing
ဥယျာဉ်ထိန်းသိမ်းရေး
ဖုန်း : +95 1 9376160
Service Staff Soe Win
ဥယျာဉ်ထိန်းသိမ်းရေး
ဖုန်း : +95 1 9376160
Service Staff Naw Sephaw
သန့်ရှင်းရေး
ဖုန်း : +95 1 9376160
Service Staff Yi Yi Myint
သန့်ရှင်းရေး
ဖုန်း : +95 1 9376160