Goethe-Institut မြန်မာ၏အဖွဲ့သားများ

The team of the Goethe-Institut Myanmar Photo: Goethe-Institut Myanmar

Goethe-Institut မြန်မာ၏ဝိုင်းတော်သားများကို တိုက်ရိုက်ဆက်သွယ်နိုင်ပါသည်။ သင်မေးလိုရာမေးခွန်းများကို ဖြေဆိုနိုင်မည့်သူများ ဌာနအသီးသီးတွင်ရှိပါသည်။ ကျွန်တော်/ကျွန်မတို့က ကူညီပေးနိုင်ပါသည်။ 

Dr. Suzan Radwan
ဒုတိယဒါရိုက်တာ၊ ဘာသာစကားဌာနမှူး
suzan.radwan@goethe.de
Zon Sapal Phyu
တာဝန်ခံ (ယဉ်ကျေးမှုဌာန)
ဖုန်း : +95 1 9376160
zon.phyu@goethe.de
Wint Pwint Phyu Aung
လက်ထောက် (ယဉ်ကျေးမှုဌာန)
ဖုန်း : +95 1 9376160
Wint.Pwint.Phyu.Aung@goethe.de
May Thu Moe Myint
စာကြည့်တိုက်မှူး
ဖုန်း : +95 1 9376160
Maythu.Moe-Myint@goethe.de
Hnin Aye Lwin
စာကြည့်တိုက်တာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Hninn.Aye.Lwin@goethe.de
Dr. Suzan Radwan
ဒုတိယဒါရိုက်တာ၊ ဘာသာစကားဌာနမှူး
suzan.radwan@goethe.de
Kerstin Unseld Kerstin Unseld
ပညာရေးဆိုင်ရာ ဝန်ဆောင်မှုများ
Kerstin.Unseld.extern@goethe.de
Myat Mon Aung Myat Mon Aung
ကျောင်းသားရေးရာဌာန
ဖုန်း : +95 9 954286160 / 683841094
Myat.Mon.Aung.extern@goethe.de
Aung May Htein
ကျောင်းသားရေးရာဌာန
ဖုန်း : +95 9 954286160 / 683841094
Aung.May.Htein@goethe.de
May Pyae Sone Khin
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
MayPyaeSone.Khin@goethe.de
Nilar Myo
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Nilar.Myo@goethe.de
Chan Hsu Nyein
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Chan-Hsu.Nyein@goethe.de
Hnin Inzali
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Hnin.Inzali@goethe.de
Khaing Zin Win
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Khaing-Zin.Win@goethe.de
Khin Yamon Lwin
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
KhinYamon.Lwin@goethe.de
Khine Su Wai
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
KhineSu.Wai@goethe.de
Ingrid Novivania Ingrid Novivania
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Ingrid.Novivania.extern@goethe.de
Soe Nyan Naing Soe Nyan Naing
ဆရာ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Soe.Nyan.Naing.extern@goethe.de
Khin Su Su Khine Khin Su Su Khine
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Khin.Su.Su.Khine.extern@goethe.de
Ei Ei Phyo Ei Ei Phyo
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Ei.Ei.Phyo.extern@goethe.de
Myat Mon Aung Myat Mon Aung
ဆရာမ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Myat.Mon.Aung.extern@goethe.de
Hnin Yu Aung
ဌာနမှူး (စီမံ/ဘဏ္ဍာရေးရာဌာန)
ဖုန်း : +95 1 9376160
hnin-yu.aung@goethe.de
Nyein Htwe Htwe Aung
တာဝန်ခံ (စီမံ/ဘဏ္ဍာရေးရာဌာန)
ဖုန်း : +95 1 9376160
Nyein.Htwe.Htwe.Aung@goethe.de
Ei Thet Zun
တာဝန်ခံ (စီမံ/ဘဏ္ဍာရေးရာဌာန)
ဖုန်း : +95 1 9376160
Ei.Thet.Zun@goethe.de
May Phyo Thu Han
ဧည့်ကြိုကောင်တာ တာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
May.Phyo.Thu.Han@goethe.de
Joshua Pyae Sone Oo
IT နှင့် ပွဲခန်းမ မန်နေဂျာ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Joshua.Pyae-Sone-Oo@goethe.de
Kyaw Min Soe
စက်မှုနည်းပညာတာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Kyaw-Min.Soe@goethe.de
Saw Pyi Soe
အဆောက်အဦးထိန်းသိမ်းရေးဝာာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Win Htet Aung
IT နှင့် ပွဲခန်းမ လက်ထောက်တာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Win.Htet-Aung@goethe.de
Zaw Lin
လက်ထောက်တာဝန်ခံ (စက်မှုနည်းပညာနှင့် အဆောက်အဦးထိန်းသိမ်းရေး)
ဖုန်း : +95 1 9376160
Khin Maung Htwe
ယာဉ်မောင်း
ဖုန်း : +95 1 9376160
khin.maung.htwe@goethe.de
Kaung Htet Kyaw
လုံခြုံရေးဝာာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Saw Thaw Wah
လုံခြုံရေးဝန်ထမ်း
ဖုန်း : +95 1 9376160
Kyaw Win
လုံခြုံရေးဝန်ထမ်း
ဖုန်း : +95 1 9376160
Thein Kwe
လုံခြုံရေးဝန်ထမ်း
ဖုန်း : +95 1 9376160
Zaw Myo Khaing
ဥယျာဉ်ထိန်းသိမ်းရေးတာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Soe Win
ဥယျာဉ်ထိန်းသိမ်းရေးတာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Naw Sephaw
သန့်ရှင်းရေးတာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160
Yi Yi Myint
သန့်ရှင်းရေးတာဝန်ခံ
ဖုန်း : +95 1 9376160